Relacja na żywo z meczu Grunwald – AKS

Grunwald – AKS Mikołów 0-8 (0-4)
(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-8

90 min kolejna bramkowa okazja Kota – Lamlih wybija piłkę na róg

0-8 Kot, 89 min – Zamojda wypuszcza Kota, ten mija Lamliha i trafia po raz drugi w meczu

87 min Piszczek ponownie sam na sam – Lamlih wybija na róg

85 min Piszczek wychodzi sam na sam – górą Lamlih

80 min Fityka ukarany żółtą kartką

0-7 Zamojda, 78 min – Zamojda wyszedł do prostopadłego podania i w sytuacji sam na sam skompletował hat tricka

77 min za Bartoszka wszedł Botor

77 min strzał Piszczka tuż obok słupka

0-6 Zamojda, 66 min – Zamojda uderzył zza pola karnego przy słupku

65 min zawodnik gości zdobywa bramkę, ale ze spalonego

62 min Strzał Bartoszka nad bramką

61 min za Polaka wszedł Małysa

57 min Zamojda ukarany żółtą kartką

0-5 Piszczek, 54 min – napastnik AKS-u podciął piłkę nad wychodzącym Lamlihem, futbolówka odbiła się od poprzeczki i za linią bramkową i wyszła w pole

53 min celny strzał Świerczyny zza szesnastki

51 min Fijoł ukarany żółtą kartką

49 min Biernacki ponownie niecelnie

49 min niecelny strzał Szulika

47 min Kot głową uderzył w boczną siatkę

46 min Biernacki z bliska trafia w boczną siatkę

46 min zmiany w przerwie: za Ochnię wszedł Burdzik, a u gości zeszli Frankowski, Nowak i Wieczorek, a weszli Biernacki, Woźnica i Żyłka

Do przerwy: 0-4

43 min strzał Ochnia z dystansu nad bramką

0-4 Polak, 39 min – Zamojda uderzył zza pola karnego, Lamlih sparował futbolówkę i Polak dobił piłkę do pustej bramki

37 min za kontuzjowanego Poprawę wszedł Kowalcze

0-3 Piszczek, 35 min – Frankowski zagrał w pole karne do Piszczka, który mimo asysty obrońcy pokonał Lamliha

32 min po rogu główkę Kubisza broni Lamlih

28 min strzał Piszczka broni Lamlih

26 min zamieszanie pod bramką Grunwaldu, Lamlih na linii łapie strzał Polaka

18 min strzał Kota zza szesnastki broni Lamlih

16 min Kot w polu karnym wyłożył piłkę Zamojdzie, który strzelił obok bramki

9 min po rogu Przybylski uderzył centymetry obok słupka

0-2 Kot, 6 min – Poprawa zagrał do bramkarza, zrobił to jednak tak fatalnie, że piłkę przejął Kot, minął Lamliha i podwyższył wynik na 2-0

0-1 Zamojda, 2 min – po rogu Fijoła Zamojda otworzył wynik spotkania

1 min strzał Kota zablokowany na róg