Relacja na żywo z meczu Górnik 09 – Grunwald

Górnik 09 – Grunwald 5-3 (3-2)

KONIEC: 5-3

5-3 Golasz, 95 min – kontra gospodarzy, Gondzik dogrywa przed bramkę i Golasz trafia do pustej

93 min Gondzik ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 5 minut

90 min świetna okazja Kota – odbija bramkarz

87 min za Ejdysa wszedł Biadun

86 min trener Grunwaldu stawia wszystko na jedną kartę i dokonuje 3 zmian – zeszli Chmielarski, Maciaszek i Ogłoza, a weszli Jastrzębski, Podlacha i Skorupa

85 min kontra gospodarzy na zamknięcie meczu – Dylewski fatalnie spudłował

79 min za Kurtoka wszedł Przybylski

78 min Jankowski ukarany żółtą kartką za dyskusje, a po chwili kolejną za dyskusje i w konsekwencji CZERWONĄ

75 min Kot zza pola karnego minimalnie chybił – strzał obok dalszego słupka

73 min Kowalczyk zagrał na czystą pozycję do Kota, który wszedł w pole karne i dograł do Jankowskiego, ale uprzedził go obrońca

70 min przerwa na uzupełnienie płynów

64 min Kurtok ukarany żółtą kartką

63 min kontra Grunwaldu – strzał Jankowskiego odbił się od obrońcy i spadł za bramką

63 min róg Grunwaldu i kontra gospodarzy – Stasiczek w sytuacji sam na sam odbija strzał Małolepszego

58 min kolejna szansa gospodarzy – Małolepszy uderzył nad bramką

57 min okazja gospodarzy – Kowalski dziubnął piłkę tuż obok dalszego słupka

4-3 Jankowski, 55 min (karny)

54 min długa piłka Petrusa do Kota, który jest faulowany przez Ejdysa – KARNY
Ejdys ukarany żółtą kartką

4-2 Dylewski, 49 min – Dombek uciekł Wojtaczce i dograł przed bramkę, gdzie Dylewski podwyższył prowadzenie

46 min po wolnym Golasza Kowalski głową centymetry obok słupka

46 min dwie zmiany w przerwie u gospodarzy – weszli Dylewski i Małolepszy

Do przerwy: 3-2 – gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, jednak z czasem słabli i Zieloni odrobili 2/3 strat

Sędzia doliczył 2 minuty

3-2 Jankowski, 45 min – Ogłoza wypuścił Jankowskiego, który minął bramkarza i uderzył do pustej bramki; Zieloni łapią kontakt!

3-1 Kot, 43 min – Ogłoza zagrał na 16. metr do Kota, który nie dał szans Żymełce

41 min Jankowski uruchomił Maciaszka – uderzył wysokonad bramką

Grunwald od kilku minut w natarciu na bramkę Kociny

38 min Golasz ukarany żółtą kartką

37 min Kot zagrał na wolne pole do Maciaszka, a ten trafił w ofiarnie interweniującego Augustyna

35 min dogranie przed bramkę Kurtoka i Golasz uderzył z bliska wysoko nad bramką

32 min strzał Golasza broni Stasiczek

31 min strzał Maciaszka z wolnego nad bramką

29 min zamieszanie po bramką Grunwaldu – nieczysty strzał Gondzika wybijają obrońcy

3-0 Kasprzyk, 28 min – Kurtok zagrał na wolne pole do Kowalskiego, jego strzał odbił Stasiczek, a Kasprzyk celnie dobił

27 min po wolnym Petrusa Ostrowskiuderzył głową bardzo niecelnie

26 min Kowalski ukarany żółtą kartką

23 min chwila przerwy na uzupełnienie płynów

21 min Jankowski z wolnego z ok. 20 metrów trafił w mur i piłka minęła bramkę

19 min Maciaszek wrzucił piłkę w pole karne z wolnego, Ogłoza nie trafił w piłkę

13 min Petrus ukarany żółtą kartką

2-0 Gondzik, 13 min – dośrodkowanie pod pole karne Grunwaldu i Gondzik kapitalnym uderzeniem z woleja pod poprzeczkę pokonał Stasiczka

12 min Jankowski próbował szybkim wykonaniem rzutu wolnego zaskoczyć bramkarza, ale ten był na posterunku

1-0 Augustyn, 8 min (głową) – Kurtok wrzucił z wolnego piłkę w pole karne, a tam niepilnowany Augustyn głową pokonał Stasiczka

4 min strzał Gondzika zza szesnastki obok bramki