Relacja na żywo z meczu GKS II – Grunwald

GKS II – Grunwald 4-1 (2-0)

KONIEC: 4-1

93 min strzał Szwedzika zza szesnastki obok dalszego słupka

Sędzia doliczył 3 minuty

4-1 Janiszewski, 87 min (głową) – po rogu Grychtolika niepilnowany Janiszewski głową pokonał Stasiczka

85 min strzał Kowalczyka zza szesnastki tuż nad poprzeczką

83 min za Kota wszedł Burdzik

74 min za Maciaszka wszedł Skorupa

72 min za Trzeciaka wszedł Bąba

72 min świetna okazja gospodarzy – po dograniu Szwedzika przed bramkę Kompanicki uderzył obok słupka

70 min za Doleckiego wszedł Thiel

3-1 Szwedzik, 66 min – Wojciechowski wrzucił piłkę z prawej strony i Szwedzik z bliska dopełnił formalności

65 min strzał Maciaszka z wolnego spod linii bocznej broni Piskorz

2-1 Kot, 58 min (karny)

57 min Grychtolik ukarany żółtą kartką za dyskusje

56 min Dolecki w zamieszaniu w polu karnym zostaje sfaulowany i sędzia dyktuje KARNEGO

53 min Jankowski z wolnego zza narożnika wysoko nad bramką

53 min Statkiewicz ukarany żółtą kartką

48 min Tabiś zza szesnastki trafił w słupek

46 min za Rumina wszedł Kołodziej

Do przerwy: 2-0 – początek meczu dla Grunwaldu, później do głosu doszli gospodarze

45 min strzał Trzeciaka nad bramką

44 min Kot zagrał z klepy z Maciaszkiem, który dograł przed bramkę, ale szybsi obrońcy gospodarzy

43 min Tabiś ukarany żółtą kartką

39 min po strzale Grychtolika i rykoszecie piłka odbiła się od poprzeczki

38 min strzał Tabisia zza pola karnego nad bramką

2-0 Rumin, 37 min – Grychtolik dograł z prawej strony przed bramkę i Rumin po rękach Stasiczka trafił pod poprzeczkę

35 min Janiszewski ukarany żółtą kartką

1-0 Grychtolik, 30 min – Szwedzik dograł z prawej strony przed bramkę i Grychtolik uderzył przy słupku nie do obrony

29 min Szwedzik wszedł z boku w pole karne i trafił w boczną siatkę

18 min prostopadła piłka między obrońców Grunwaldu, którzy sygnalizują, że spalony, piłkę przejmuje Szwedzik i w sytuacji sam na sam strzela obok dalszego słupka

16 min Kot ukarany żółtą kartką

10 min po strzale Maciaszka zza szesnastki piłka odbiła się od poprzeczki i boiska (Grunwald sygnalizował, że piłka przekroczyła linię), do piłki doskoczył Kot i uderzył wysoko nad bramką

9 min Po strzale Jankowskiego z wolnego bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę

7 min strzał Szwedzika z dystansu – broni Stasiczek

2 min Jankowski uciekł prawą stroną i dograł przed bramkę, Ogłoza zahaczany przez obrońcę nie przewrócił się, ale został ostatecznie wypchnięty przez obrońcę