Relacja na żywo z meczu derbowego Jastrząb – Grunwald

Jastrząb – Grunwald 2-4 (0-3)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-4 – Grunwald tradycyjnie w drugiej połowie zafundował sporo emocji

93 min rykoszet po strzale Gosza – broni Kurpas

93 min Kowalczyk ponownie wchodzi w szesnastkę z lewej strony – Kałka wybija

91 min za Ogłozę wszedł Botor

Sędzia doliczył 3 minuty

2-4 Twardoch, 89 min – Kowalczyk wszedł w pole karne i dograł na długi słupek, a tam Twardoch dopełnił formalności

89 min Walczyk ukarany CZERWONĄ kartką za faul na Twardochu wychodzącym sam na sam

86 min Chmielarski ukarany żółtą kartką

85 min co za okazja Jastrzębia – po wrzutce Kapicy Gosz uderzył z kilku metrów nad bramką

76 min za Wojtaczkę wszedł Bereska

2-3 Pawlak, 73 min – gospodarze złapali kontakt! – po główce Guśtaka Pawlak przelobował stojącego przed linią Kurpasa

69 min za Kozłowskiego wszedł Twardoch

69 min strzał Guśtaka zza pola karnego niecelny

68 min Jankowski wszedł w pole karne i trafił w słupek

67 min Michalski ukarany żółtą kartką za niesportowe

1-3 Guśtak, 66 min – po dośrodkowaniu Walczyka Guśtak głową pokonał Kurpasa

64 min za Magierę wszedł Pytlik

60 min strzał Jankowskiego z wolnego zza narożnika pola karnego pewnie broni Kałka

55 min strzał Jankowskiego – z wolnego zza linii bocznej pola karnego w kierunku okienka przy dalszym słupku – przenosi nad poprzeczką Kałka

52 min Magiera z dystansu niecelnie

51 min Walczyk ukarany żółtą kartką – tym razem rywalowi uciekał Kowalczyk

49 min Wieterlorz ukarany żółtą kartką za faul na uciekającym Jankowskim

46 min od II połowy u gospodarzy na boisku Guśtak za Babczyńskiego

Do przerwy: 0-3

Ostatni kwadrans bez historii

30 min piłka za linię obrony Grunwaldu i w ostatniej chwili Chmielarski wybija nad bramką

28 min nieudana pułapka ofsajdowa Grunwaldu – Pawlak w sytuacji sam na sam, Kurpas wybija na róg

0-3 Jankowski, 19 min – po dalekim wybiciu Kurpasa za pleców obrony wybiegł Jankowski i przelobował Kałkę, 0-3!

0-2 Jankowski, 17 min – Kowalczyk uciekł lewą stroną, wszedł w pole karne i wycofał na 12. metr do Jankowskiego, który nie dał szans Kałce

13 min strzał Babczyńskiego z dystansu obok bramki

0-1 Babisz, 11 min – kapitan Grunwaldu dopadł do bezpańskiej piłki i uderzył z 20 metrów – piłka po rykoszecie wpadła przy słupku obok wyciągniętego bramkarza Jastrzębia

10 min po rogu Jankowskiego Ostrowski głową w środek bramki – broni Kałka

9 min po wolnym Jankowskiego z 20 metrów Kałka świetnie wybił piłkę na róg

5 min Ogłoza przedarł się prawą stroną i dograł w pole karne, a tam Kowalczyk w dobrej sytuacji uderzył nad bramką