Relacja na żywo z meczu derbowego Grunwald – Urania

Grunwald – Urania 0-4 (0-2)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-4

93 min jeszcze okazja Bujnego po nieporozumieniu Babisza z Kurpasem, ale piłka wyszła za boisko

92 min Krzywda w świetnej sytuacji uderzył niecelnie

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min dwa strzały Uranii minimalnie nad bramką

88 min za Nowaka wszedł Rodasik

87 min za Malca wszedł Burdzik

83 min za Wojtaczkę wszedł Botor

82 min strzał Nowaka wybija Kurpas

78 min za Kokoszkę wszedł Krzywda

76 min za Skudlika wszedł Seroka

74 min strzał Kiepury z wolnego broni Pardela

72 min zmiany w obu zespołach – w Uranii za Godnka wszedł Ogiński, a w Grunwaldzie za Fitykę Kowalcze

71 min Strzał Babisza z wolnego broni Pardela

65 min kontra Uranii – Bujny wystawia piłkę Gondkowi, który mając przed sobą pustą bramkę trafia w poprzeczkę, a dobitka wpadła w ręce Kurpasa

65 min strzał Malca z wolnego z 17 metrów wypluwa Pardela, nie ma nikogo na dobitkę

58 min strzał Gondka nad bramką

57 min Majchrzyk uderzył niecelnie

0-4 Bujny, 55 min – Zalewski wycofał piłkę w polu karnym do Bujnego, który uderzył nie do obrony w róg bramki

0-3 Skudlik, 52 min (głową) – po dośrodkowaniu Bujnego z rogu głową piłkę na dalszym słupku zgrał do środka Cieślik i Skudlik głową podwyższył prowadzenie

46 min za Szulika wszedł Kozłowski

Do przerwy: 0-2

45 min Kiepura ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią

0-2 Zalewski, 42 min – pomocnik Uranii spod linii bocznej dośrodkował (?) w pole karne i przelobował Kurpasa

42 min celne uderzenie Malca z dystansu

0-1 Bujny, 39 min – dośrodkowanie Barczaka, piłka trafiła do niepilnowanego Bujnego, który w sytuacji sam na sam uderzył w róg bramki

34 min po dośrodkowaniu Zalewskiego Gondek wpycha piłkę do siatki – sędzia odgwizdał spalonego

32 min za kontuzjowanego Oswalda wchodzi Bartoszek

31 min Henisz mija w polu karnym Chmielarskiego i sytuację wyjaśnia kulejący Oswald

25 min kontra gości – Henisz kończy niecelnie

Akcje z obu stron, jednak bez efektu bramkowego

14 min błąd Skorupy, który zagrywa do środka boiska, piłkę przejął Kokoszka, ale uderzył bardzo niecelnie

12 min strzał Zalewskiego zza pola karnego broni Kurpas

6 min Cieślik ukarany żółtą kartką za faul na uciekającym Kiepurze

Kurpas – Fityka, Oswald, Wojtaczka, Chmielarski – Majchrzyk, Malec (kpt), Babisz, Skorupa – Kiepura, Szulik
Rezerwa: Lamlih – Bartoszek, Botor, Burdzik, Kowalcze, Kozłowski
Trener: Wawoczny