Relacja na żywo z meczu CKS – Grunwald

CKS Czeladź – Grunwald 5-1 (4-0)

KONIEC: 5-1

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min strzał Lenarda w słupek

87 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Kubicę i Maciaszka weszli Kalemba i Pietrzyk

5-1 Gajda, 84 min (karny) – pewny strzał Gajdy, który kompletuje hat tricka

83 min Sobstyl fauluje w polu karnym Lenarda – KARNY

82 min po rogu główka Taładego po głowie obrońcy tuż obok bramki

Dobry fragment Grunwaldu

79 min strzał Maciaszka broni Krygier

77 min lob D. Skorupy nad bramką

76 min strzał Bernackiego broni Krygier

76 min za Muszalika wszedł Piętka

73 min za Derlatkę wszedł Nawrot

72 min za Ito wszedł Wadas

71 min strzał Gajdy obok bramki

69 min za R. Woźniaka wszedł Krawczyk

64 min okazja Muszalika – broni Radkiewicz

59 min strzał Kaweckiego obok bramki

4-1 Maciaszek, 53 min – Wojtaczka wywalczył piłkę na połowie gospodarzy i zagrał do Maciaszka, który pięknym lobem trafił od słupka do bramki

51 min po rogu Woźniak zza pola karnego trafił w poprzeczkę

50 min strzał Gajdy obok bramki

48 min strzał Maciaszka blokuje obrońca na róg

46 min podwójna zmiana u gospodarzy – w szatni zostali Madejczyk i Nowak, a weszli Lenard i Kurasz

Do przerwy: 4-0 – Zieloni dzisiaj bez Ostrowskiego i pauzujących za kartki Ogłozy oraz K. Skorupy nie są w stanie dorównać kroku gospodarzom

43 min strzał Kaweckiego broni Radkiewicz

41 min Romańczyk bliski pokonania własnego bramkarza, Radkiewicz na szczęście odbił piłkę

33 min strzał Gajdy nad bramką

30 min bezsensowny faul D. Skorupy na środku pola i żółta kartka eliminująca go z derbów ze Slavią…

4-0 Gajda, 29 min – napastnik gospodarzy wchodzi w pole karne i od słupka zdobywa gola

27 min za Kozłowskiego wszedł Romańczyk

27 min po rogu Muszalika Gajda głową trafia w poprzeczkę

26 min po dośrodkowaniu Kaweckiego piłkę odbija Radkiewicz, a po chwili zza szesnastki Ledwoń nad bramką

23 min Kawecki sam na sam podcina piłkę – Radkiewicz wybija na róg

3-0 Muszalik, 22 min – kontra gospodarzy, Gajda do Muszalika i ten wykorzystuje sytuację jeden na jeden

17 strzał Kaweckiego broni Radkiewicz

2-0 Muszalik, 16 min – prostopadła piłka między obrońców Grunwaldu i Muszalik podwyższa prowadzenie

13 min po rzucie różnym i wybitej piłce Kawecki zza pola karnego trafił w poprzeczkę

12 min Kowalczyk uciekł z piłką z własnej połowy i w polu karnym oddał strzał, który obronił na raty Krygier

1-0 Gajda, 10 min – faul w okolicach chorągiewki różnej, po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką Grunwaldu i Gajda wpycha piłkę do siatki

6 min kolejna dobra akcja Grunwaldu – po dośrodkowaniu Bernackiego z prawej strony obrońca uprzedził Taładego i trafił w swojego bramkarza, piłka wyszła na róg

4 min po dośrodkowaniu Bernackiego Tałady głową uderzył wzdłuż bramki