Relacja na żywo z meczu AKS II – Grunwald

AKS II – Grunwald 1-0 (0-0)

KONIEC: 1-0

93 min Duda ukarany żółtą kartką

91 min za Brontkego wszedł Wojcięga

91 min Marcol zagrywa w pole karne do Wyrobka, którego strzał po nodze obrońcy o centymetry minął bramkę

Sędzia doliczył 5 minut

1-0 Szary, 89 min – zawodnik gospodarzy zza pola karnego trafił w róg bramki

82 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Wojtaczkę wszedł Kowalcze, a za Mleczkę Burdzik

81 min strzał Wyrobka obok bramki

79 min Brontke z dystansu – „wypluwa” i łapie na raty Kurpas

75 min przerwa na uzupełnienie płynów

71 min okazja Grunwaldu – strzał Jankowskiego zatrzymuje bramkarz

70 min po rogu w pole karne piłkę wstrzelił Petrus, tam głową zgrał Babisz i Ostrowski z bliska uderzył wprost w bramkarza, który wybił piłkę na róg – czy można mieć lepszą okazję?

68 min za Strzodę wszedł Marcol

64 min po wybiciu Kurpasa Babisz wygrał pojedynek główkowy i zgrał piłkę do Mleczki, a ten strzelił na wysokość kilku pięter

61 min Mleczko zagrał na wolne pole do Kozłowskiego, który uderzył nad bramką

57 min Brontke ładnie uwolnił się spod opieki Petrusa i ruszył na bramkę – jego strzał na róg wybił Kurpas

56 min za Kiepurę wszedł Dolaciński

56 min Karolewski z pół woleja obok bramki

52 min strzał Marcola obok bramki

50 min kontra Grunwaldu 5 na 3, Kiepura minął obrońcę, ale trafił w nogi kolejnego i róg – szkoda, że nie dogrywał

46 min u gospodarzy na boisko za Wengerka wszedł Marcol, a w Grunwaldzie za Doleckiego Twardoch

Do przerwy: 0-0

45 min powinno być 1-0, Wyrobek dograł z prawej strony przed bramkę, tam Strzoda trafił w poprzeczkę, piłka odbiła się od ziemi i znowu od poprzeczki (gospodarze sygnalizowali, że futbolówka przekroczyła linię bramkową), aż piłkę złapał Kurpas

44 min szybka, składna akcja gospodarzy, którą kończy uderzeniem tuż obok bramki Wyrobek

36 min przebitka na połowie Grunwaldu, piłkę przejął Wyrobek i z 14 metra nie sprawił problemu Kurpasowi

34 min Wengerek z dystansu tuż nad bramką

30 min chwila przerwy obu zespołów na uzupełnienie płynów

29 min Marciniak po podaniu Wyrobka uderzył zza pola karnego obok bramki

26 min Petrus zagrał do bramkarza, który wybił piłkę na Chmielarskiego, ten głową zgrał do Kiepury, a pomocnik Grunwaldu urwał się obrońcy i ruszył na bramkę; Kiepa w polu karnym wypatrzył Jankowskiego, ale za późno dograł i Jankes z trudnej pozycji nie zdołał pokonać bramkarza

18 min po rzucie wolnym Grunwaldu piłkę na róg wybili miejscowi; z kornera dośrodkował Jankowski, odbita piłka w gąszczu zawodników spadła na dalszy róg do Mleczki, który głową uderzył obok bramki – było blisko

Pierwszy kwadrans dobiega końca i więcej z gry mają gospodarze

12 min długa piłka gospodarzy z własnej połowy na Wyrobka, którego odważnym wyjściem uprzedził Kurpas wybijając futbolówkę na aut

11 min pierwszy strzał w meczu – Karolewski zza pola karnego kopnął kilka metrów nad bramką