Relacja na żywo z meczu AKS II – Grunwald

AKS II – Grunwald 0-2 (0-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-2 – zasłużone zwycięstwo w Mikołowie; Zieloni powtórzyli wynik z jesieni, kiedy również wygrali 2-0; Łukasz Kurpas zachował 9. czyste konto w sezonie

92 min Karolewski z wolnego posłał piłkę po ziemi – broni Kurpas

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min za Jankowskiego wszedł Botor

83 min po rzucie wolnym i strzale Majchrzaka znakomicie zachował się Kurpas wybijając z bliska piłkę

74 min Jankowski ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu

73 min bomba Oswalda z dystansu z wolnego – wybija bramkarz

72 min za Marciniaka wszedł Kędzior, a w Grunwaldzie za Gąsiora Kozłowski; chwila przerwy też na uzupełnienie płynów

69 min za Wengerka wszedł Sigulski

63 min po dograniu Karolewskiego Majchrzak uderzył zbyt lekko i pewnie piłkę złapał Kurpas

61 min strzał Karolewskiego z dystansu nad bramką

59 min mocny strzał Doleckiego z 15 metrów tuż nad bramką

54 min zamieszanie w polu karnym Grunwaldu, Wojtaczka w decydującym momencie zablokował strzał napastnika

53 min strzał Wengerka z dystansu broni Kurpas

49 min co za okazja Grunwaldu, powinno być 3-0 – Kowalczyk w sytuacji sam na sam zdecydował się na podcinkę nad bramkarzem, ale chybił

48 min po kolejnym rogu Jankowskiego Kowalczyk na dalszym słupku uderzył obok bramki

47 min po rogu Jankowskiego bramkarz wybija piłkę, na dalszym słupku strzał Ostrowskiego został zablokowany i róg

46 min za kontuzjowanego Szarego wchodzi Majchrzak, a za Marcola Karolewski

Do przerwy: 0-2

45+1 min strzał Kowalczyka broni Szczepek

Sędzia doliczył 2 minuty

43 min kontuzji kostki doznał Szary i AKS w 10

42 min gorąco pod bramką Grunwaldu – Zgliński zablokowany i piłka minimalnie przeszła obok bramki

0-2 Ostrowski, 41 min (głową) – po dośrodkowaniu Jankowskiego z rogu Ostrowski głową trafił przy słupku

38 min Jankowski minął dwóch rywali i dograł do Gąsiora, który trafił w bramkarza

36 min strzał Gąsiora blokuje obrońca

30 min kolejna dobra akcja halembian, którzy poklepali z pierwszej piłki i po dośrodkowaniu Chmielarskiego Dolecki trafił głową w słupek

29 min dobra akcja Grunwaldu i strzał Doleckiego zza szesnastki tuż nad bramką

28 min po rogu Jankowskiego Ostrowski głową minimalnie chybił

27 min bramkarz AKS-u o centymetry uprzedza wślizgiem Gąsiora

23 min po dośrodkowaniu Żyłki w pole karne obrońcy w ostatniej chwili wybili piłkę Zglińskiemu

21 min strzał Kowalczyka nad bramką

20 min Marcol wysoko z dystansu nad bramką

0-1 Jankowski, 10 min – kontra Grunwaldu, Gąsior zagrywa na lewą stronę do Jankowskiego, który zszedł do środka mijając rywali i z okolic 16. metra uderzył w róg obok wyciągniętego bramkarza