Relacja na żywo z meczu AKS – Grunwald

AKS Mikołów – Grunwald 11-0 (7-0)

KONIEC: 11-0

11-0 Kopytko, 89 min – po dośrodkowaniu Janoszki Kopytko głową zakończył strzelanie AKS-u

10-0 Janoszka, 88 min – uderzył z dystansu, piłka przełamała ręce Lamliha i wpadła do siatki

85 min strzał Strzody wybija Lamlih, a dobitka Kota trafiła po rękach Lamliha w słupek

82 min kolejna świetna interwencja Lamliha, który tym razem broni w sytuacji sam na sam z Zamojdą

77 min Kot sam na sam z Lamlihem – bramkarz Grunwaldu broni jego lob

74 min Buczkiewicz uciekł z piłką, jednak w ostatniej chwili został powstrzymany przez bramkarza

72 min Piszczek uderzył obok bramki

9-0 Kot, 70 min – po dośrodkowaniu Kowalskiego Kot z kilku metrów trafił w poprzeczkę, przejął następnie piłkę i z kilkunastu metrów pokonał po raz 4. Lamliha

68 min Piszczek strzela w poprzeczkę – sędzia odgwizdał spalonego

64 min Kot wykłada do Piszczka – wybija Lamlih

AKS wyrównał wynik z jesieni 8-0, ale to zapewne jeszcze nie koniec

8-0 Zamojda, 62 min – błąd w tyłach, Kot podaje do Zamojdy i ten trafia do pustej kompletując hat tricka

61 min za Szczygła wszedł Strzoda

60 min Kowalski trafił w poprzeczkę

56 min Piszczek wyłożył piłkę w polu karnym Frankowskiemu, który uderzył nad bramką

52 min Kot ukarany żółtą kartką

47 min strzał Zamojdy wybija Lamlih

46 min za Ochnia wszedł Burdzik

46 min trzy zmiany w AKS-ie: zeszli Oltman, Biernacki i Leszczyński, a weszli Piszczek, Kopytko i Kowalski

Do przerwy: 7-0

45+1 min po dośrodkowaniu Janoszki Kot miał szansę na kolejnego gola, ale jego główkę broni Lamlih

7-0 Kot, 45 min – hat trick Kocika – piłkę dośrodkował z jednego skrzydła Frankowski, na dalszym słupku Leszczyński zgrał na krótki słupek i Kot w dość ekwilibrystyczny sposób ustrzelił hat tricka

44 min Oltman lobem w sytuacji sam na sam – broni Lamlih

42 min Kot wyłożył piłkę do Oltmana, ale ten przestrzelił

41 min Bomba Zamojdy nad bramką

6-0 Zamojda, 40 min – kapitalne uderzenie Zamojdy z 20 metrów w okienko bramki Grunwaldu

5-0 Przybylski, 38 min – dośrodkowanie Zamojdy, Biernacki zagrał futbolówkę i do siatki piłkę wpakował Przybylski

37 min Zamojda zagrywa do Leszczyńskiego i jego strzał wybija Lamlih

35 min bomba Oltmana – wybija ofiarnie Lamlih

30 min Kot zza szesnastki uderzył obok bramki

28 min po rogu Lamlih broni strzał głową Zamojdy

28 min za kontuzjowanego Kowalcze wszedł Mikołaj Kasprzyk – kolejny debiutant z rocznika 2002

24 min Kot w sytuacji sam na sam – broni Lamlih

4-0 Kot, 23 min – Leszczyński wrzucił piłkę za plecy obrońców, Kot minął Lamliha i uderzył do pustej

3-0 Leszczyński, 20 min – Lamlih odbija w sytuacji sam na sam z Zamojdą, ale jest bezradny przy dobitce Leszczyńskiego

2-0 Kot, 19 min (karny)

19 min Kowalcze trafił w polu karnym w nogi Kota – KARNY

1-0 Zamojda, 16 min (karny)

15 min po kombinacyjnej akcji Kota z Leszczyńskim ten drugi został sfaulowany w polu karnym przez Wojtaczkę – KARNY

13 min strzał Ochnia z dystansu broni Szczepek

Dzisiaj w Grunwaldzie debiutuje zawodnik z rocznika 2002 Kamil Buczkiewicz

Sunie atak za atakiem na bramkę Grunwaldu

10 min Frankowski uderzył obok dalszego słupka

6 min po dośrodkowaniu Janoszki z rogu na dalszy słupek piłka została zgrana przed bramkę i Plasan trafił w obrońcę

5 min Lamlih w sytuacji sam na sam lepszy od Leszczyńskiego, a dobitkę Janoszki Lamlih wybija na róg

Mecz AKS-u z Grunwaldem jest 25. meczem obu zespołów w historii. W dotychczasowych spotkaniach halembianie wygrali 11 razy, AKS był górą w 9 meczach, a 4-krotnie padły remisy.