Relacja na żywo z derbów Rudy Śląskiej Wawel – Grunwald

Wawel Wirek – Grunwald 2-1 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-1 – pierwsza porażka Grunwaldu w tym sezonie na wyjeździe; było to 7. z rzędu zwycięstwo Wawelu u siebie

92 min. Strzał Kowalskiego z wolnego zza narożnika Palka sparował na słupek, dobitkę Lesika Palka wybił na róg

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min. Zmiany w obu zespołach – w Grunwaldzie za Spalonego wszedł Ogłoza, a w Wawelu za Luxa Chudziński

2-1 Wawrzyczek, 89 min. (głową) – K.Kałużny wrzucił piłkę na dalszy słupek i Wawrzyczek głową pokonał Lamliha

87 min. Wawrzyczek ukarany żółtą kartką

84 min. Lux ukarany żółtą kartką

84 min. Lux zamyka akcję Wawelu strzałem do bramki Grunwaldu – sędzia odgwizdał spalonego

77 min. Błąd przy rzucie z autu Grunwaldu, piłkę przejął Lux, ale nie skorzystał z prezentu

72 min. Po rogu G.Kałużny uderzył niecelnie

71 min. Kokot przedarł się w pole karne Grunwaldu i uderzył, a Lamlih sparował piłkę na róg

67 min. Kokot z dystansu bardzo niecelnie

62 min. Kowalski niecelnie nad bramką

60 min. Dreszer wyłożył piłkę Kowalskiemu na 16. metr – strzał w środek bramki broni Palka

59 min. Zmiany w obu zespołach – w Grunwaldzie za Poprawę Zuga, a w Wawelu za Sławika Orszulik

57 min. Błąd obrońcy, Lesik pociągnął z piłką i w ostatniej chwili wybił mu ją Buchcik

54 min. Lesik minął obrońcę i uderzył, Palka odbił, a Dreszer i Spalony się pogubili z piłką

53 min. Kowynia ukarany żółtą kartką

51 min. Za Piętonia wszedł Kokot

1-1 Malec, 47 min. (głową) – Lesik wrzucił piłkę na długi słupek i Malec głową wpakował piłkę do siatki

47 min. Po dośrodkowaniu Luxa G.Kałużny źle trafił głową w piłkę i ta przeszła obok bramki

Do przerwy: 1-0

34 min. Dośrodkowanie Poprawy mogło zaskoczyć Palkę, który ostatecznie przenosi piłkę nad poprzeczką

33 min. G.Kałużny ukarany żółtą kartką

Kilka rogów Wawelu w przeciągu kilku minut, ale bez zagrożenia

25 min. Dreszer z lewej strony zszedł do środka i jego strzał piąstkuje Palka

24 min. Strzał Kowalskiego z wolnego tuż nad bramką

16 min. Babisz bardzo niecelnie

13 min. Świetna okazja Grunwaldu – piłka chodziła jak po sznurku, Kowalski wyłożył futbolówkę Malcowi, który trafił w nogi bramkarza

9 min. Strzał Kowalskiego z dystansu broni Palka

8 min. Babisz wstrzelił piłkę w pole karne i Spalony głową minimalnie chybił

1-0 Lux, 7 min. (głową) – G.Kałużny wrzucił piłkę w pole karne, niepilnowany Lux głową pokonał Lamliha