Relacja na żywo z derbów Pogoń – Grunwald

Pogoń – Grunwald 3-0 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 3-0

93 min powinno być 4-0, ale w znakomitej sytuacji nie trafił Ilnicki – piłkę na róg wybił Lamlih

91 min za Spalonego wchodzi Botor

3-0 Lesik, 89 min – Zięcik wykłada piłkę Lesikowi i ten trafia do pustej bramki

2-0 Szymański, 85 min – gospodarze przeprowadzili składną akcję, wymienili kilka razy piłkę z klepy i Szymański wpakował piłkę do siatki

84 min strzał Szymańskiego zza szesnastki obok bramki

80 min zmiana u gospodarzy – za kontuzjowanego Skrobka wszedł Lesik

80 min Fityka uderzył obok dalszego słupka

78 min kolejna okazja Grunwaldu – strzał Babisza wybija Kasza

76 min Ochnio technicznie uderzył zza szesnastki w kierunku okienka i bramkarz z najwyższym trudem wybił piłkę nad poprzeczkę

1-0 Ilnicki, 73 min – Ilnicki zdecydował się na strzał z prawie 25 metrów i trafił pod poprzeczkę

67 min Podwójna zmiana u gospodarzy – zeszli Roszak i B.Gąsior, a na boisku pojawili się Gołębiowski i Łukaszewski

66 min za Kowalcze wszedł Poprawa

65 min po rogu Spalonego Babisz źle trafił w piłkę i padła ona łupem bramkarza

62 min Krajanowski niecelnie

60 min Firecki niecelnie obok bramki

59 min Spalony z dystansu niecelnie

54 min główkę Spalonego broni Kasza

46 min w Grunwaldzie za Ogłozę wszedł Ochnio, a w Pogoni za Matyska wszedł Ilnicki

Do przerwy: 0-0 – gospodarze przeważają, ale nie potrafią wykorzystać stworzonych sytuacji

45 min Babisz gubi piłkę z boku pola karnego, zawodnik Pogoni wykłada futbolówkę przed bramkę, ale Wojtaczka ubiega innego zawodnika Pogoni

44 min kontra Grunwaldu – Spalony wypuszcza Babisza, który źle przyjmuje piłkę w polu karnym i uderza niecelnie

43 min strzał Spalonego z dystansu niecelny

37 min Krajanowski minął kilku rywali i wyłożył piłkę do Skrobka, któremu odskoczyła piłka w polu karnym i Fityka wybił ją na róg

36 min Zięcik z dystansu nad poprzeczką – Lamlih kontrolował lot piłki

33 min za Świerczynę wszedł Fityka

30 min B.Gąsior z dystansu nad bramką Grunwaldu

23 min strzał Szymańskiego zza pola karnego wybija Lamlih

21 min strzał Krajanowskiego z dystansu tuż obok słupka

18 min po rzucie z autu Gąsior znalazł się w polu karnym Pogoni i posłał loba nad wychodzącym bramkarzem, i w ostatniej chwili piłkę zmierzającą do siatki wybił głową obrońca gospodarzy

17 min Matysek z lewego skrzydła zagrał piłkę wzdłuż pola bramkowego, tam żaden z obrońców Grunwaldu nie trafił w piłkę, dobiegł do niej Skrobek i kilku metrów trafił w Lamliha

10 min po rogu Lamlih wypiąstkował piłkę przed pole karne, do bezpańskiej futbolówki doszedł B.Gąsior i uderzył niecelnie obok bramki

9 min Krajanowski szybko rozegrał rzut wolny i rzucił piłkę w pole karne do Zięcika, którego strzał Lamlih wybił na róg

7 min Szol ukarany żółtą kartką