Relacja na żywo z derbów Halemby

Gwiazda – Grunwald 1-1 (0-1)

KONIEC: 1-1

91 min za Studnika wszedł Leszków

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min Kordyjak ukarany żółtą kartką

89 min strzał Dziadzika zablokowany, a strzał Jagodzińskiego obok bramki

88 min za Taładego wszedł Burdzik

86 min dośrodkowanie Kowalczyka na długi słupek, tam źle w piłkę trafił Ogłoza i obrońcy wybili piłkę

85 min za Malika wszedł Kubica

83 min Stasiczek wybił piłkę, przeszła ona obrońców, dopadł do niej Ogłoza i lobem… uderzył niestety obok bramki

82 min strzał Jagodzińskiego z wolnego odbił się od muru

78 min za Ozakiego wszedł Kozłowski

75 min chwila przerwy – czas na łyk wody

72 min za Siadula wszedł Kordyjak

72 min Stasiczek chciał wybić piłkę z boku pola karnego, ale minął się z nią, do futbolówki doskoczył Siadul i uderzył tuż obok pustej bramki

68 min za Ostrowskiego wszedł Poprawa

64 min co za okazja Grunwaldu – dośrodkowanie Sobstyla i w polu karnym na 7. metrze wyskoczył Tałady główkując obok bramki

63 min gospodarze mogli pójść za ciosem, ale strzał Jagodzińskiego centymetry obok słupka

1-1 Wardzichowski, 62 min – Malik stracił piłkę, Wardzichowski zamieszał trzema obrońcami i uderzył na bramkę, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki; bramka niczego

57 min za Byrskiego wszedł Wojciuch

55 min co za okazja Grunwaldu – Malik wymienił podanie z Kowalczykiem i wyszedł na czystą pozycję, chciał dograć do Ozakiego, ale podanie zostało zablokowane

53 min strzał Kowalczyka zza pola karnego na poprzeczkę wyciąga Ligendza

52 min długa piłka do Siadula, który w polu karnym został wybity z rytmu i piłka padła łupem Stasiczka

46 min długa piłka po rozpoczęciu D. Skorupy, Ozaki wychodzi zza pleców obrońców i w sytuacji sam na sam Ligendza wybija piłkę

46 min za Szołtysika wszedł Wardzichowski

Do przerwy: 0-1

45+1 min Ostrowski po rogu wszedł w pole karne i trafił w boczną siatkę

45+1 min strzał D. Skorupy z wolnego kapitalnie wybija Ligendza

44 min przyblokowany strzał Siadula broni Stasiczek

42 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

0-1 Ogłoza, 40 min – długa piłka Ostrowskiego z własnej połowy, Ogłoza w sytuacji sam na sam posłał kapitalnego loba i utonął w objęciach kolegów

35 min strzał Studnika broni Stasiczek

34 min szybko rozegrany aut Gwiazdy – Siadul uderzył wysoko nad bramką

33 min strzał Malika zza pola karnego nad bramką

30 min chwila przerwy na uzupełnienie płynów; żar leje się z nieba

23 min Sędzia nie zauważył faulu na Kowalczyku, z piłką ruszył Jagodziński i uderzył tuż obok słupka

21 min kontra gospodarzy – Studnik zablokowany przez Wojtaczkę

20 min strzał Dziadzika z dystansu broni Stasiczek

18 min Byrski dograł w pole karne, piłkę odbił Stasiczek, tam przejął ją Siadul, ale uderzył nieczysto i sytuację wyjaśnił Sobstyl

12 min Jagodziński z wolnego z ok. 20 metrów uderzył tuż obok słupka

10 min dośrodkowanie nad bramkarzem, głową uderzył Tałady, jednak w kierunku śroka pola karnego, piłkę przejął Ogłoza, ale jego strzał został przyblokowany i padł łupem bramkarza

5 min dośrodkowanie Byrskiego, na dalszym słupku zamykał Studnik, który trafił w Sobstyla

4 min Malik ruszył z piłką, przedarł się przez obronę gospodarzy i uderzył zza linii 16. metra – broni Ligendza