Relacja na żywo z derbów Grunwald – Wawel

Grunwald – Wawel 3-3 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 3-3 – pierwszy, zasłużony punkt Grunwaldu w tym sezonie! Brawo Zieloni!

93 min kontra Grunwaldu – strzał Kozłowskiego broni Wójcik

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min za Majchrzyka wszedł Botor

86 min za T.Rutkowskiego wszedł Meiksner

85 min meczowa piłka gości? P.Rutkowski główkował z bliska i Lamlih na raty wybił piłkę, znakomita interwencja bramkarza Grunwaldu

81 min w Wawelu za kontuzjowanego Piętonia wszedł Deptuch, a w Grunwaldzie za Gąsiora Skorupa

77 min kontra Wawelu – Lux był bliski pokonania Lamliha, ale piłkę z linii bramkowej wybił Babisz

77 min G.Kałużny uderzył tuż obok dalszego słupka

3-3 Pyc, 74 min (wolny) – po faulu na Forysiu Pyc perfekcyjnie przymierzył przy słupku

73 min za Wojtaczkę wszedł Kozłowski

69 min błąd Babisza, ake P.Rutkowski nad bramką

68 min Pyc zza szesnastki tuż obok bramki

64 min Spalony ukarany żółtą kartką

3-2 Ogłoza, 63 min – Spalony zagrywa na czyste pole do Ogłozy, który uprzedza bramkarza i kompletuje hat tricka w derbach

2-2 Ogłoza, 60 min – po wybiciu piłki przez bramkarza Wawelu piłkę przejął Ochnio i uruchomił Ogłozę, który na raty pokonał Wójcika i wyrównał stan meczu

59 min Gąsior za mocno dośrodkował z lewej strony, a już dwóch zawodników Grunwaldu czekało przed bramką

1-2 Foryś, 54 min – Foryś otrzymał piłkę od Luxa – w między czasie poślizgnął się Babisz – i w sytuacji sam na sam pokonał Lamliha

Druga połowa rozpoczęła się o 12.08 w związku z tym, że I też z opóźnieniem

46 min za Schmidta wszedł Maciejok

Zobaczymy jak trudy II połowy wytrzymają oba zespoły, a szczególnie Grunwald

Do przerwy: 1-1 – świetna pogoda, emocji nie brakuje, do tego doping kibiców Grunwaldu

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min strzał Ogłozy zza szesnastki nad bramką

39 min po dośrodkowaniu Gąsiora Wójcik minął się z piłką czym zmylił Ogłozę i piłka wyszła za linię końcową

30 min niecelne uderzenie G.Kałużnego

28 min strzał głową Schmidta po rogu broni Lamlih

Od początku meczu daje się słyszeć doping grupki kibiców wspierających zawodników Grunwaldu

21 min strzał P.Rutkowskiego z dystansu obok bramki

1-1 G.Kałużny, 19 min – zawodnik Wawelu z lewej strony wszedł w pole karne i mimo asysty Babisza uderzył celnie po długim rogu

17 min Lux w sytuacji sam na sam fatalnie uderzył

15 min daleka piłka Lamliha, znowu problemy obrońców gości i Spalony lobem uderzył tuż nad poprzeczką

15 min strzał Forysia broni Lamlih

1-0 Ogłoza, 14 min – po dalekim wybiciu Lamliha Spalony odegrał w polu karnym do Ogłozy, który przyjął piłkę i uderzył nie do obrony

11 min G.Kałużny z wolnego z 25 metrów tuż obok bramki

6 min po dośrodkowaniu Gąsiora z prawej strony zamykający na długim słupku Majchrzyk nie trafił w świetnej sytuacji w piłkę

4 min Foryś z lewego skrzydła wszedł w pole karne i dograł wzdłuż pola bramkowego, jednak podanie nie znalazło adresata