Relacja na żywo z derbów Grunwald – Jastrząb

Grunwald – Jastrząb 5-0 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 5-0 – lider rozgromiony!

92 min strzał Twardocha zza szesnastki broni Urbanek

91 min po centrze Botora Twardoch głową uderzył nad bramką

88 min strzał Oswalda z dystansu broni Urbanek

85 min Petrus ukarany żółtą kartką

5-0 Babisz, 83 min – po podaniu Petrusa w sytuacji sam na sam Babisz lobem pokonał Urbanka – za zdjęcie koszulki po bramce został ukarany żółtą kartką

82 min za Jankowskiego wszedł Burdzik

80 min okazja Botora – broni Urbanek

79 min Jankowski sam na sam – strzał zablokowany

76 min za Ogłozę wszedł Botor

72 min za Mleczkę wszedł Kowalcze

71 min Ogłoza mógł ustrzelić hat tricka, ale przegrał pojedynek sam na sam po podaniu Jankowskiego, dobitka Petrusa nad bramką

69 min za Gosza wszedł Anioł

4-0 Ogłoza, 68 min – Twardoch uciekł lewą stroną i dograł przed bramkę do Ogłozy, który podwyższył wynik

3-0 Ogłoza, 67 min – Twardoch wypuścił doskonałym podaniem Mleczkę, który mając przed sobą bramkarza wyłożył piłkę Ogłozie i ten trafił do pustej bramki

64 min Nowok ukarany żółtą kartką za wymuszenie jedenastki – była to jego druga żółta i w konsekwencji CZERWONA

63 min za Pawlaka wszedł Radecki

2-0 Jankowski, 59 min – Jankes wymienił podanie z Ogłozą i w sytuacji sam na sam pokonał Urbanka

58 min za Kozłowskiego wszedł Twardoch

57 min po dośrodkowaniu Kozłowskiego piłka trafiła do Ogłozy, ten zagrał do Mleczki, a napastnik Grunwaldu trafił w nogi obrońcy

49 min Babisz z dystansu obok bramki

46 min po dośrodkowaniu Chmielarskiego Jankowski trafił do siatki gości – sędzia odgwizdał spalonego

Do przerwy: 1-0

45 min Piszczatowski ukarany żółtą kartką

45 min kontra Grunwaldu – Jankowski uderzył zza pola karnego nad bramką

37 min Nowok ukarany żółtą kartką

34 min Babisz rzucił piłkę za plecy obrońców, do piłki dobiegł Kozłowski, wbiegł z boku pola karnego i uderzył w boczną siatkę

25 min Ogłoza wypuścił Mleczkę, jednak uprzedził go Urbanek

23 min strzał Mleczki z dystansu po rykoszecie obok bramki

17 min Jankowski indywidualnie – strzał zza szesnastki obok dalszego słupka

1-0 Mleczko, 12 min – dośrodkowanie Jankowskiego z lewej strony boiska dotarło przed pole karne do Mleczki, który z woleja pokonał Urbanka

6 min bomba Babczyńskiego z dystansu nad bramką

5 min strzał Babczyńskiego z wolnego z 17 metrów wybija na róg Kurpas

4 min zablokowany strzał Ogłozy broni Urbanek