MK kolejnym przeciwnikiem | Obsada 8. kolejki

W sobotę o godz. 11:00 mecz w Kostuchnie pomiędzy MK Górnikiem a Grunwaldem rozpocznie 8. kolejkę Klasy Okręgowej.

Ta seria spotkań będzie wyjątkowo ciekawa, bowiem dojdzie m.in. do meczu na szczycie dwóch pierwszych zespołów. AKS Mikołów podejmie Spartę Katowice, która traci do lidera tylko 2 punkty.

Na naszej stronie przeprowadzimy tekstową relację na żywo z meczu z MK. Zespół gospodarzy pnie się w tabeli. Odniósł ostatnio dwa zwycięstwa z rzędu – 4-3 ze Slavią i 3-1 z Tęczą.

Kolegium Sędziów Śląskiego ZPN wyznaczyło trójki sędziowskie, które poprowadzą mecze 6. kolejki Klasy Okręgowej.

Sobota, 11:00
MK Górnik Katowice – Grunwald Ruda Śląska
sędziowie: Mateusz Grela – Krzysztof Michalski, Paweł Poniatowski (Podokręg Katowice)

Sobota, 13:00