Mecze prawdy

W najbliższych trzech meczach piłkarzy Grunwaldu czeka nie lada wyzwanie, bowiem zmierzą się ze ścisłą czołówką – liderem oraz 3. i 4. zespołem ligi.

W sobotę „Zieloni” zagrają w jaskini lwa. Lider LKS Goczałkowice rozstrzygnął na swoją korzyść wszystkie 10 meczów u siebie przy bilansie bramkowym 36:5. Następnie podopieczni Jacka Bratka podejmą Unię Kosztowy, która z wielkimi nadziejami przystępowała do rundy wiosennej, ale pogubiła ostatnio ważne punkty i osunęła się na 3. miejsce w tabeli. Mimo tego podopiecznych Janusza Iłczyka nie należy przekreślać w walce o awans. Na zakończenie halembianie zmierzą się na wyjeździe z rozkręcającą się z kolejki na kolejkę Pogonią Imielin, najlepszym obecnie zespołem na obcych boiskach.

Jesienią Grunwald zanotował następujące wyniki z wymienioną trójką:

5-2 z LKS-em Goczałkowice (dom) – protokół i bramki

2-0 z Unią Kosztowy (wyjazd) – protokół i bramki

2-4 z Pogonią Imielin (dom) – protokół i bramki

Jak poradzą sobie „Zieloni” w rywalizacji z LKS-em, Unią i Pogonią w rundzie wiosennej? Zapraszamy na stadiony.