Kalendarz sparingów zespołów Klasy Okręgowej

Lista sparingów klubów Klasy Okręgowej grupy 1 w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2016/2017:

1. LKS Goczałkowice-Zdrój
5 lutego: Błyskawica Drogomyśl
11 lutego: Polonia Łaziska Górne
18 lutego: Spójnia Landek
26 lutego: Iskra II Pszczyna
2 marca: MRKS Czechowice-Dziedzice
12 marca: Skałka Żabnica

 

2. Unia Kosztowy
28 stycznia: KS Chełmek
4 lutego: GKS II Katowice
11 lutego: GKS II Tychy
18 lutego: CKS Czeladź
22 lutego: Górnik Piaski
25 lutego: ?
4 marca: Ruch II Chorzów
11 marca: GKS Tychy (U-19)

 

3. Grunwald Ruda Śląska
4 lutego: Gwarek Zabrze
8 lutego: Slavia Ruda Śląska
11 lutego: Nadwiślan Góra
18 lutego: MKS Lędziny
25 lutego: Jedność 32 Przyszowice
4 marca: Ostoja Żelisławice
11 marca: MKS Siemianowiczanka

 

4. Sparta Katowice
21 stycznia: RKS Grodziec
25 stycznia: Unia Dąbrowa Górnicza
28 stycznia: Górnik Wojkowice
4 lutego: KP Sarnów
8 lutego: Śląsk Świętochłowice
11 lutego: Cyklon Rogoźnik
18 lutego: Zagłębie II Sosnowiec
22 lutego: Pogoń Imielin
25 lutego: Niwy Brudzowice
4 marca: LKS Rajsko
8 marca: UKS Szopienice
11 marca: LKS Woszczyce

 

5. Pogoń Imielin
28 stycznia: Orzeł Mokre
1 lutego: Drama Zbrosławice
4 lutego: Ruch II Chorzów
8 lutego: GKS II Tychy
11 lutego: Rozwój Katowice
15 lutego: LKS Bełk
18 lutego: Przemsza Siewierz
22 lutego: Sparta Katowice
25 lutego: Podlesianka Katowice
4 marca: KS Chełmek
11 marca: Górnik 09 Mysłowice

 

6. LKS Łąka
4 lutego: LKS Mazańcowice
11 lutego: Sokół Wola
15 lutego: LKS Studzionka
18 lutego: GKS Tychy (juniorzy)
25 lutego: LKS Jawiszowice
4 marca: Iskra II Pszczyna
11 marca: LKS Wilkowice
18 marca: Górnik Brzeszcze

 

7. Wawel Wirek
27 stycznia: Slavia Ruda Śląska
4 lutego: Przyszłość Ciochowice
10 lutego: Górnik Zabrze (U-19)
18 lutego: Nadwiślan Góra
22 lutego: Śląsk Świętochłowice
25 lutego: KS Panki
1 marca: MKS Zaborze
4 marca: Slavia Ruda Śląska
11 marca: Jastrząb Bielszowice

 

8. Urania Ruda Śląska
21 stycznia: Spójnia Landek
4 lutego: MLKS Woźniki
18 lutego: Unia Kalety
22 lutego: Slavia Ruda Śląska
25 lutego: UKS Szopienice
4 marca: Przemsza Siewierz
11 marca: Ruch Chorzów

 

9. AKS Mikołów
9 lutego: FC Katowice
15 lutego: UKS Szopienice
18 lutego: Wyzwolenie Chorzów
25 lutego: Górnik Sosnowiec
4 marca: GKS II Tychy
11 marca: Warta Kamieńskie Młyny

 

10. Piast Bieruń
brak danych

 

11. Pogoń Ruda Śląska
4 lutego: Ostoja Żelisławice
11 lutego: Przemsza Siewierz
18 lutego: LKS Bełk
22 lutego: Górnik 09 Mysłowice
25 lutego: Śląsk Świętochłowice
1 marca: Orzeł Mokre
4 marca: MKS Siemianowiczanka
11 marca Odra Opole (U-19)

 

12. Podlesianka Katowice
28 stycznia: Śląsk Świętochłowice
4 lutego: UKS Szopienice
11 lutego: Fortuna Wyry
18 lutego: MKS Siemianowiczanka
25 lutego: Pogoń Imielin
4 marca: Orzeł Mokre
11 marca: Victoria Jaworzno

 

13. ZET Tychy
brak danych

 

14. Tempo Paniówki
28/29 stycznia: ŁTS Łabędy
4/5 lutego: Promień Glinica
11/12 lutego: Naprzód Lipiny
15 lutego: APN Odra (Wodzisław)
23 lutego: Silesia Miechowice
26 lutego: KS Rachowice
4/5 marca: Czarni Pyskowice
11 marca: Śląsk Świętochłowice

 

15. GTS Bojszowy
2 lutego: LKS Jawiszowice
11 lutego: Ogrodnik Cielmice
17/18 lutego: Niwa Nowa Wieś
23 lutego: Znicz Jankowice
25 lutego: Pasjonat Dankowice
1 marca: GKS II Tychy
4 marca: Górnik Brzeszcze
7 marca: Sokół Wola
11 marca: Fortuna Wyry

 

16. JUW-e Tychy – Jaroszowice
29 stycznia: GKS Tychy (U-19)
5 lutego: Fortuna Wyry
12 lutego: Iskra II Pszczyna
19 lutego: Josieniec Radostowice
26 lutego: Ogrodnik Cielmice
4 marca: Krupiński Suszec
11/12 marca: LKS II Goczałkowice

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016