Jacek Bratek po meczu Grunwald – Bojszowy

Jacek Bratek (trener Grunwaldu):

– W szatni pogratulowałem chłopcom za dzisiejsze spotkanie. Sztuką jest, nawet w Klasie Okręgowej, strzelić przeciwnikowi 10 bramek. Nieważne z kim się gra – czy to byli młodzi piłkarze czy doświadczeni. Jest to sztuką wygrać różnicą 10 bramek. Chciałbym podkreślić dobrą, zespołową grę i skuteczność. Po tych sytuacjach, które dzisiaj stworzyliśmy, mecz mógł zakończyć się jeszcze wyższym wynikiem. Najważniejsze dla trenera jest to, że zespół podszedł do tego meczu skoncentrowany. W drugiej połówce graliśmy piłką, co zaowocowało tym, że dzisiaj jest taki, a nie inny wynik. Teraz koncentrujemy się na najbliższym spotkaniu w Tychach. Nie będzie to łatwy mecz dla nas. Jest to zespół, który broni się przed spadkiem i na pewno czeka nas ciężka przeprawa. Pozostało jeszcze 6 meczów i myślę, że ciężka praca, koncentracja, a będzie dobrze.

Wysłuchał: sw_franek