Hit w Chorzowie: Józefka – Grunwald po raz 5.

Już jutro o godz. 18:00 w „Serie A” dojdzie do pojedynku, który może znacznie przybliżyć jeden z zespołów do wywalczenia awansu. W Chorzowie, prowadząca w tabeli Józefka podejmie wicelidera, Grunwald.

Na naszej stronie przeprowadzimy tekstową relację na żywo.

Dla kibiców wybierających się na hit sezonu – WAŻNA INFORMACJA.

Sytuacja jest jasna – zwycięzca czwartkowego spotkania będzie miał w zasięgu ręki zdobycie mistrzostwa Klasy A. Na potknięcie lidera liczy zapewne Jastrząb (ma w zanadrzu mecz z Grunwaldem), bo gdzie dwóch się bije, tam… Zespół z Bielszowic jest „jeden oddech” za prowadzącą dwójką, a wkrótce otrzyma jeszcze trzy punkty walkowerem za mecz z Siemianowiczanką II.

Dotychczasowe pojedynki Grunwaldu z Józefką (2-2, 0-4, 3-0, 1-2), w tym inauguracyjna porażka „Zielonych” u siebie – do dzisiaj niektórzy zastanawiają się, jak Grunwald przegrał ten pojedynek, prowadził 1-0, miał sytuacje na kolejne bramki, następnie grał z przewagą jednego zawodnika, aby w końcówce stracić dwa gole, a jeszcze w 94. minucie kapitan gości ofiarnym wślizgiem wybił z linii bramkowej piłkę zmierzającą do siatki po strzale Kota – jutro nie będą miały znaczenia. To wszystko to już historia, liczy się tu i teraz. O godz. 18:00 rozpocznie się dla wielu jeden z najważniejszych meczów w krótkiej przygodzie z piłką. Niech wygra lepszy.

Hit „Serie A” poprowadzi trójka sędziów w składzie – Mateusz Piszczelok (główny), Maciej Kuropatwa i Kamil Karch (obaj asystenci).

GrunwaldJózefka Chorzów

Sezon 2018/2019: