Grunwald żegna się z okręgówką

Jutro o godz. 11:00 w Pszczynie „Zieloni” pożegnają się z Klasą Okręgową. Na jak długo? Czas pokaże. Nowy sezon Klasy A ma ruszyć 25 sierpnia. Bez wątpienia obecne rozgrywki były najgorszymi w historii Grunwaldu. Na szczęście pozostał już tylko ostatni akord wiosny.

Na ostatnim posiedzeniu Wydział Gier Śląskiego ZPN zweryfikował przedwcześnie zakończony mecz w Halembie walkowerem 3-0 dla Unii Kosztowy. Lider stanie w sobotę u siebie przed historyczną szansą awansu do IV ligi podejmując AKS Mikołów, który zagra bez pauzującego za kartki najlepszego strzelca Mateusza Zamojdy. Na potknięcie lidera liczą w Podlesiu. Tracąca punkt Podlesianka podejmie walczący o utrzymanie Wawel Wirek. Zapowiada się pasjonująca korespondencyjna walka o promocję do wyższej ligi.

Wracając do meczu ligowego Grunwaldu, to stanie naprzeciw Iskry po raz 2. w historii. Jesienią zespół z Pszczyny wygrał 3-0 (protokół i bramki).