Dżokerzy w 24. i 25. kolejce Klasy Okręgowej

W 24. kolejce obrodziło dżokerami. 6 zawodników wchodząc z ławki trafiło do siatki.
Piotr Maroszek (Goczałkowice) pojawił się na boisku w Kosztowach w 72. minucie i w 3. doliczonej przypieczętował zwycięstwo 3-1 lidera z wiceliderem.
W Imielinie Pogoń prowadziła do przerwy z Grunwaldem 2-0, ale po przerwie goście odpowiedzieli dwoma trafieniami. Zwycięstwo podopiecznym Grzegorza Rajmana zapewnił wracający po kontuzji Tomasz Matysek w 85. minucie (od 25 minut przebywał na boisku).
Wawel Wirek skorzystał z absencji dwóch najlepszych zawodników ZET-ki – za kartki pauzowali Krzysztof Bizacki i Michał Słonina – i wygrał w Tychach 4-1. Przy wyniku 4-0 honorową bramkę w 90. minucie strzelił Rafał Ptak, który pół godziny wcześniej zameldował się na murawie.
W meczu Mikołów – JUW-e (3-0) wynik w 84. minucie ustalił Patryk Wengerek, który 4 minuty wcześniej otrzymał szansę od trenera. Z kolei w Paniówkach (0-6) ostre strzelanie LKS-u Łąka zakończył w 90. minucie Michał Puchała po kwadransie gry.
O zwycięstwie Sparty Katowice z Pogonią Ruda Śląska (1-0) zadecydowało jedno trafienie Łukasza Todorskiego w 60. minucie, który wszedł na boisko 5 minut wcześniej.
 
W 25. kolejce dżokerzy zdobyli 4 bramki.
W Łące LKS pokonał 4-0 Uranię Ruda Śląska, a gości zniechęcił do walki o korzystny wynik Michał Puchała, który w 87. i 88. minucie dwukrotnie trafił do siatki – od 70. minuty na boisku.
Unia Kosztowy, która po porażce z Goczałkowicami kolejkę wcześniej praktycznie straciła szanse na awans, do przerwy przegrywała u siebie z AKS-em aż 0-3. Wynik na 1-3 skorygował w 80. minucie Adrian Kowalski, od 8 minut na boisku.
Grunwald rozgromił Bojszowy 10-0. W 72. minucie z jedenastu metrów wynik ustalił Dawid Ogłoza, wpuszczony do boju przez trenera w 68. minucie.
 
Dżokerzy po 25 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Kawulka (Sparta)

4 bramki: B.Kordoń (Goczałkowice), Pokorski (Grunwald)

3 bramki: A.Kowalski (Kosztowy), Piszczek (Mikołów), Puchała (Łąka)

2 bramki: Demitraszek (Kosztowy), Dynek (Pogoń Ruda Śl.), Henisz (Urania), Kulisa (Mikołów), Niewiedział (Imielin), Ptak (ZET), Wentkowski (Kosztowy), Zając (Podlesianka), Żemła (Goczałkowice)

1 bramka: Botsch (Imielin), Czapliński (Sparta), B.Grygier (Goczałkowice), Karolewski (Mikołów), Kiełkowski (Pogoń Ruda Śl.), J.Kowalski (Mikołów), Leszków (Wawel), Lisiński (ZET), Markowski (Sparta), Maroszek (Goczałkowice), Matwiejczuk (Kosztowy), T.Matysek (Imielin), T.Matysek (Pogoń Ruda Śl.), Ogłoza (Grunwald), Pasternak (Sparta), Piesiur (Goczałkowice), Piętoń (Wawel), Pitlok (Mikołów), Prus (Mikołów), Sklorz (Bojszowy), Stompor (Podlesianka), Szachnitowski (ZET), Szkopek (Sparta), Śmigiel (ZET), Todorski (Sparta), Wengerek (Mikołów), Wita (Mikołów), Zuga (Grunwald), Zych (Sparta)
 
 
DRUŻYNOWO:
Mikołów (11): 3 – Piszczek, 2 – Kulisa, 1 – Karolewski, J.Kowalski, Pitlok, Prus, Wengerek, Wita
Sparta (11): 5 – Kawulka, 1 – Czapliński, Markowski, Pasternak, Szkopek, Todorski, Zych
Goczałkowice (9): 4 – B.Kordoń, 2 – Żemła, 1 – B.Grygier, Maroszek, Piesiur
Kosztowy (8): 3 – A.Kowalski, 2 – Demitraszek, Wentkowski, 1 – Matwiejczuk
Grunwald (6): 4 – Pokorski, 1 – Ogłoza, Zuga
ZET (5): 2 – Ptak, 1 – Lisiński, Szachnitowski, Śmigiel
Imielin (4): 2 – Niewiedział, 1 – Botsch, T.Matysek
Pogoń Ruda Śl. (4): 2 – Dynek, 1 – Kiełkowski, T.Matysek
Łąka (3): 3 – Puchała
Podlesianka (3): 2 – Zając, 1 – Stompor
Urania (2): 2 – Henisz
Wawel (2): 1 – Leszków, Piętoń
Bojszowy (1): 1 – Sklorz
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
JUW-e Tychy – LKS Goczałkowice 0-3
Bartłomiej Kordoń w 90+3. minucie na 3-0 (wszedł w 78. minucie)

Tempo Paniówki – GTS Bojszowy 3-2
Mateusz Sklorz w 75. minucie na 2-3 (wszedł w 75. minucie)

2. kolejka:
Unia Kosztowy – JUW-e Tychy 3-1
Adrian Kowalski w 90+2. minucie na 3-1 (wszedł w 75. minucie)

ZET Tychy – Tempo Paniówki 3-1
Rafał Ptak w 70. minucie na 2-1 (wszedł w 68. minucie)

3. kolejka:
JUW-e Tychy – Pogoń Imielin 0-4
Przemysław Niewiedział w 75. i 83. minucie na 2-0 i 3-0 (wszedł w 46. minucie)
Tomasz Botsch w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 85. minucie)

Urania Ruda Śląska – ZET Tychy 2-5
Paweł Lisiński w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 79. minucie)
Kacper Śmigiel w 90+3. minucie na 5-2 (wszedł w 90. minucie)

Podlesianka Katowice – LKS Goczałkowice 5-1
Adam Zając w 89. minucie na 5-1 (wszedł w 65. minucie)

Tempo Paniówki – AKS Mikołów 5-2
Mikołaj Kulisa w 62. i 67. minucie na 1-4 i 2-4 (wszedł w 52. minucie)

LKS Łąka – Grunwald Ruda Śląska 0-1
Marcin Pokorski w 51. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – Unia Kosztowy 2-1
Wojciech Kiełkowski w 90+3. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)

4. kolejka:
Pogoń Imielin – Pogoń Ruda Śląska 1-4
Tomasz Matysek w 83. minucie na 3-1 (wszedł w 78. minucie)
Mateusz Dynek w 90+3. minucie na 4-1 (wszedł w 86. minucie)

ZET Tychy – Sparta Katowice 1-3
Mateusz Szkopek w 85. minucie na 3-1 (wszedł w 70. minucie)

5. kolejka:
Urania Ruda Śląska – AKS Mikołów 1-3
Konrad Karolewski w 90+6. minucie na 3-1 (wszedł w 75. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – GTS Bojszowy 4-1
Mateusz Dynek w 90+3. minucie na 4-1 (wszedł w 67. minucie)

6. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Sparta Katowice 2-0
Dawid Henisz w 73. i 90+4. minucie na 1-0 i 2-0 (wszedł w 60. minucie)

AKS Mikołów – Grunwald Ruda Śląska 1-3
Robert Prus w 52. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
Marcin Pokorski w 90+1. minucie na 3-1 (wszedł w 61. minucie)

Unia Kosztowy – Wawel Wirek 3-0
Adrian Kowalski w 89. minucie na 2-0 (wszedł w 85. minucie)
Mateusz Demitraszek w 90+2. minucie na 3-0 (wszedł w 70. minucie)

7. kolejka:
Podlesianka Katowice – ZET Tychy 4-2
Kamil Stompor w 85. minucie na 3-1 (wszedł w 62. minucie)

8. kolejka:
ZET Tychy – LKS Łąka 2-3
Patryk Szachnitowski w 82. minucie na 2-2 (wszedł w 46. minucie)

Tempo Paniówki – Podlesianka Katowice 2-1
Adam Zając w 90+1. minucie na 1-2 (wszedł w 70. minucie)

Sparta Katowice – JUW-e Tychy 6-1
Michał Zych w 63. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
Sebastian Kawulka w 68. minucie na 3-1 (wszedł w 65. minucie)
Kamil Pasternak w 89. minucie na 6-1 (wszedł w 60. minucie)

9. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Sparta Katowice 1-2
Sebastian Kawulka w 60. i 90+2. minucie na 1-1 i 2-1 (wszedł w 46. minucie)

LKS Goczałkowice – Unia Kosztowy 4-0
Michał Żemła w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 87. minucie)

10. kolejka:
GTS Bojszowy – Grunwald 1-1
Marcin Pokorski w 58. minucie na 1-0 (wszedł w 55. minucie)

Sparta Katowice – Podlesianka Katowice 4-1
Sebastian Kawulka w 48. i 90+3. minucie na 1-1 i 4-1 (wszedł w 45. minucie)
Damian Czapliński w 53. minucie na 3-1 (wszedł w 30. minucie)

AKS Mikołów – Unia Kosztowy 1-1
Michał Wita w 90+3. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)

11. kolejka:
Wawel Wirek – Urania Ruda Ślaska 2-1
Piotr Piętoń w 76. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)

LKS Łąka – Sparta Katowice 3-1
Jan Markowski w 63. minucie na 1-2 (wszedł w 55. minucie)

LKS Goczałkowice – GTS Bojszowy 5-2
Michał Żemła w 82. minucie na 5-2 (wszedł w 77. minucie)

12. kolejka:
Tempo Paniówki – Grunwald Ruda Śląska 2-4
Marcin Pokorski w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 46. minucie)

ZET Tychy – LKS Goczałkowice 0-1
Mateusz Piesiur w 81. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)

13. kolejka:
LKS Goczałkowice – Tempo Paniówki 3-1
Bartłomiej Kordoń w 90+4. minucie na 3-1 (wszedł w 90+2. minucie)

14. kolejka:
Urania Ruda Śląska – LKS Goczałkowice 0-2
Bartłomiej Kordoń w 65. minucie na 2-0 (wszedł w 54. minucie)

Tempo Paniówki – Unia Kosztowy 0-4
Tomasz Wentkowski w 89. minucie na 4-0 (wszedł w 85. minucie)

15. kolejka:
Unia Kosztowy – Urania Ruda Śląska 6-1
Mateusz Demitraszek w 83. minucie na 4-1 (wszedł w 78. minucie)
Tomasz Wentkowski w 86. minucie na 5-1 (wszedł w 52. minucie)

LKS Łąka – AKS Mikołów 2-1
Karol Pitlok w 62. minucie na 1-2 (wszedł w 46. minucie)

16. kolejka:
AKS Mikołów – ZET Tychy 3-1
Piotr Piszczek w 80. i 85. minucie na 2-1 i 3-1 (wszedł w 58. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 1-3
Michał Zuga w 90+5. minucie na 3-1 (wszedł w 78. minucie)

17. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – LKS Goczałkowice-Zdrój 1-1
Bartłomiej Kordoń w 62. minucie na 1-1 (wszedł w 60. minucie)

18. kolejka:
AKS Mikołów – Tempo Paniówki 1-0
Piotr Piszczek w 75. minucie na 1-0 (wszedł w 64. minucie)

LKS Goczałkowice-Zdrój – Podlesianka Katowice 4-0
Błażej Grygier w 77. minucie na 3-0 (wszedł w 59. minucie)

19. kolejka:
brak

20. kolejka:
AKS Mikołów – Urania Ruda Śląska 3-0
Jarosław Kowalski w 90+4. minucie na 3-0 (wszedł w 77. minucie)

21. kolejka:
Wawel Wirek – Unia Kosztowy 1-1
Dawid Leszków w 84. minucie na 1-1 (wszedł w 75. minucie)

23. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Unia Kosztowy 0-2
Patryk Matwiejczuk w 87. minucie na 2-0 (wszedł w 59. minucie)

24. kolejka:
Unia Kosztowy – LKS Goczałkowice-Zdrój 1-3
Piotr Maroszek w 90+3. minucie na 3-1 (wszedł w 72. minucie)

Pogoń Imielin – Grunwald Ruda Śląska 3-2
Tomasz Matysek w 85. minucie na 3-2 (wszedł w 60. minucie)

ZET Tychy – Wawel Wirek 1-4
Rafał Ptak w 90. minucie na 1-4 (wszedł w 60. minucie)

Tempo Paniówki – LKS Łąka 0-6
Michał Puchała w 90. minucie na 6-0 (wszedł w 75. minucie)

Sparta Katowice – Pogoń Ruda Śląska 1-0
Łukasz Todorski w 60. minucie na 1-0 (wszedł w 55. minucie)

AKS Mikołów – JUW-e Tychy-Jaroszowice 3-0
Patryk Wengerek w 84. minucie na 3-0 (wszedł w 80. minucie)

25. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – GTS Bojszowy 10-0
Dawid Ogłoza w 73. minucie na 10-0 (wszedł w 68. minucie)

Unia Kosztowy – AKS Mikołów 1-3
Adrian Kowalski w 80. minucie na 1-3 (wszedł w 72. minucie)

LKS Łąka – Urania Ruda Śląska 4-0
Michał Puchała w 87. i 88. minucie na 3-0 i 4-0 (wszedł w 70. minucie)
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Kategorie