Dżokerzy w 22. i 23. kolejce Klasy Okręgowej

W 22. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 jeden zawodnik z ławki wpisał się na listę strzelców, natomiast w 23. kolejce dwóch.
 
Sebastian Kawulkanajlepszy dżoker poprzednich rozgrywek – zdobył drugą bramkę w tym sezonie jako zmiennik. W meczu wyjazdowym w Rudzie Śląskiej pojawił się na boisku w 46. minucie przy prowadzeniu Pogoni 3-2 (miejscowi obejmowali prowadzenie w sumie trzy razy – 1-0, 3-2, 4-3). W 89. minucie za sprawą Kawulki Sparta objęła po raz pierwszy kontrolę nad wynikiem (5-4), a po chwili podopieczni Rafała Lisa ustalili wynik na 6-4.
 
W 1-majowej kolejce Sokół rozbił 7-2 grającą w „10” Pogoń Ruda Śląska. W 46. minucie – przy wyniku 4-0 – na boisku pojawił się Filip Niesyto, który po kwadransie podwyższł wynik na 6-1.
 
Goniąca w tabeli Podlesiankę Pogoń Imielin pokonała Ogrodnika 4-0, a zwycięstwo przypieczętował w 78. minucie Rafał Skrzypek (wszedł w 65. minucie).
 
 
Dżokerzy po 23 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:

3 bramki: Gondzik (MKS Mysłowice), Wolny (Kosztowy)
 

2 bramki: Bogdański (MKS Mysłowice), Cuber (Pogoń Imielin), Dreszer (Pogoń Imielin), Kaczmarczyk (Podlesianka), Kawulka (+1, Sparta), Magiera (Piast), Pawłowski (Kosztowy), Piecha (Urania), Piszczek (Mikołów), Szczęsny (Ogrodnik)
 

1 bramka: Biernacki (Mikołów), Bryk (MKS Mysłowice), Czapliński (Sparta), Domagała (Pogoń Ruda Śl.), Golasz (MKS Mysłowice), Gomola (Urania), Grajcarek (Iskra), R.Grzesik (Urania), Ilnicki (Pogoń Ruda Śl.), Janoszka (Mikołów), Jarczok (Łąka), Jażdżewski (Sokół), Kornas (Urania), J.Kowalski (Mikołów), W.Kowalski (MKS Mysłowice), Lesik (Pogoń Ruda Śl.), Leszków (Wawel), Małkowski (Kosztowy), Mandzel (Wawel), Mąka (Iskra), Niesyto (+1, Sokół), Pacwa (Pogoń Imielin), Parzniewski (Grunwald), Paszek (Łąka), Polak (Mikołów), Skrzypek (+1, Imielin), Smajdor (Krupiński), Szojda (Ogrodnik), Wojtynek (Sparta), Zając (Ogrodnik), Zając (Podlesianka), Żur (Iskra)
 
 
DRUŻYNOWO:

MKS Mysłowice (8): 3 – Gondzik, 2 – Bogdański, 1 – Bryk, Golasz, W.Kowalski
Kosztowy (6): 3 – Wolny, 2 – Pawłowski, 1 – Małkowski
Mikołów (6): 2 – Piszczek, 1 – Biernacki, Janoszka, Kowalski, Polak
Imielin (5): 2 – Cuber, Dreszer, 1 – Pacwa, Skrzypek
Urania (5): 2 – Piecha, 1 – Gomola, R.Grzesik, Kornas
Ogrodnik (4): 2 – Szczęsny, 1 – Szojda, Zając
Sparta (4): 2 – Kawulka, 1 – Czapliński, Wojtynek
Iskra (3): 1 – Grajcarek, Mąka, Żur
Podlesianka (3): 2 – Kaczmarczyk, 1 – Zając
Pogoń Ruda Śl. (3): 1 – Domagała, Ilnicki, Lesik
Łąka (2): 1 – Jarczok, Paszek
Piast (2): 2 – Magiera
Sokół (2): 1 – Jażdżewski, Niesyto
Wawel (2): 1 – Leszków, Mandzel
Grunwald (1): 1 – Parzniewski
Krupiński (1): 1 – Smajdor
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Krupiński Suszec 7-1
Artur Kornas (Urania) w 65. minucie na 5-1 (wszedł w 60. minucie)
Robert Grzesik (Urania) w 78. minucie na 6-1 (wszedł w 70. minucie)
 
LKS Łąka – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Norbert Jarczok (Łąka) w 88. minucie na 4-1 (wszedł w 85. minucie)
 
Iskra Pszczyna – AKS Mikołów 1-5
Piotr Piszczek (AKS) w 55. i 78. minucie na 3-1 i 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
2. kolejka:
Unia Kosztowy – Iskra Pszczyna 2-1
Łukasz Mąka (Iskra) w 69. minucie na 0-1 (wszedł w 61. minucie)
 
AKS Mikołów – Ogrodnik Tychy 3-2
Paweł Polak (AKS) w 90+3. minucie na 3-2 (wszedł w 60. minucie)
 
3. kolejka:
Wawel Wirek – Sparta Katowice 1-5
Maciej Wojtynek (Sparta) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 70. minucie)
 
MKS Mysłowice – Sokół Wola 5-1
Krzysztof Gondzik (MKS) w 61. minucie na 4-0 (wszedł w 55. minucie)
Adrian Bogdański (MKS) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 55. minucie)
 
4. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Imielin 0-4
Grzegorz Cuber (Pogoń) w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Ogrodnik Tychy 3-1
Przemysław Szczęsny (Ogrodnik) w 86. minucie na 1-2 (wszedł w 68. minucie)
 
5. kolejka:
MKS Mysłowice – Pogoń Ruda Śląska 2-1
Wojciech Kowalski (MKS) w 49. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
6. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – MKS Mysłowice 1-4
Hubert Parzniewski (Grunwald) w 90+1. minucie na 1-4 (wszedł w 81. minucie)
 
7. kolejka:
Sparta Katowice – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Damian Czapliński (Sparta) w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 55. minucie)
 
LKS Łąka – Piast Bieruń 0-2
Sławomir Magiera (Piast) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
8. kolejka:
brak
 
9. kolejka:
Sokół Wola – Grunwald Ruda Śląska 3-0
Jakub Jażdżewski (Sokół) w 77. minucie na 2-0 (wszedł w 59. minucie)
 
10. kolejka:
Ogrodnik Tychy – MKS Mysłowice 2-2
Adam Zając (Ogrodnik) w 75. minucie na 2-0 (wszedł w 55. minucie)
Krzysztof Gondzik (MKS) w 79. minucie z karnego na 1-2 (wszedł w 55. minucie)
 
Unia Kosztowy – Sparta Katowice 3-1
Maciej Wolny (Unia) w 65. minucie z karnego na 2-1 i w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Wawel Wirek 0-2
Dawid Leszków (Wawel) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 60. minucie)
 
LKS Łąka – Podlesianka Katowice 3-3
Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) w 90+4. minucie na 3-3 (wszedł w 65. minucie)
 
11. kolejka:
MKS Mysłowice – LKS Łąka 3-2
Marcin Golasz (MKS) w 85. minucie na 3-2 (wszedł w 70. minucie)
 
Sparta Katowice – Iskra Pszczyna 2-3
Sebastian Kawulka (Sparta) w 72. minucie na 2-2 (wszedł w 54. minucie)
 
Pogoń Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 3-0
Beniamin Ilnicki (Pogoń) w 73. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
Dawid Lesik (Pogoń) w 89. minucie na 3-0 (wszedł w 79. minucie)
 
Krupiński Suszec – AKS Mikołów 3-0
Paweł Smajdor (Krupiński) w 90. minucie na 3-0 (wszedł w 80. minucie)
 
12. kolejka:
Urania Ruda Śląska – MKS Mysłowice 0-3
Mateusz Bryk (MKS) w 48. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
Adrian Bogdański (MKS) w 78. minucie na 3-0 (wszedł w 71. minucie)
 
Pogoń Imielin – Podlesianka Katowice 1-2
Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) w 69. minucie na 2-1 (wszedł w 65. minucie)
 
Piast Bieruń Nowy – Grunwald Ruda Śląska 6-2
Sławomir Magiera (Piast) w 66. minucie na 5-2 (wszedł w 57. minucie)
 
13. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Unia Kosztowy 1-4
Łukasz Małkowski (Unia) w 86. minucie na 4-1 (wszedł w 68. minucie)
 
14. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Sparta Katowice 1-0
Jakub Gomola (Urania) w 90+3. minucie na 1-0 (wszedł w 70. minucie)
 
Podlesianka Katowice – MKS Mysłowice 2-0
Adam Zając (Podlesianka) w 80. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Unia Kosztowy – Grunwald Ruda Śląska 13-0
Łukasz Pawłowski (Unia) w 51. i 79. minucie na 7-0 i 12-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Pogoń Ruda Śląska 6-0
Andrzej Żur (Iskra) w 88. minucie na 6-0 (wszedł w 46. minucie)
 
15. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Iskra Pszczyna 0-3
Michał Grajcarek (Iskra) w 66. minucie na 2-0 (wszedł w 56. minucie)
 
MKS Mysłowice – Piast Bieruń Nowy 1-2
Krzysztof Gondzik (MKS) w 90+2. minucie na 1-2 (wszedł w 70. minucie)
 
17. kolejka:
LKS Łąka – Grunwald Ruda Śląska 6-1
Mateusz Paszek (Łąka) w 89. minucie na 5-1 (wszedł w 46. minucie)
 
18. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Pogoń Imielin 2-4
Mateusz Dreszer (Imielin) w 58. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
Grzegorz Cuber (Imielin) w 90. minucie na 4-1 (wszedł w 72. minucie)
Mateusz Domagała (Pogoń Ruda Śl.) w 90+1. minucie na 2-4 (wszedł w 61. minucie)
 
AKS Mikołów – LKS Łąka 6-0
Jarosław Kowalski (AKS) w 89. minucie na 6-0 (wszedł w 77. minucie)
 
19. kolejka:
Urania Ruda Śląska – AKS Mikołów 1-2
Dominik Piecha (Urania) w 72. minucie na 1-1 (wszedł w 65. minucie)
 
Pogoń Imielin – Grunwald Ruda Śląska 6-0
Mateusz Pacwa (Pogoń) w 85. minucie na 6-0 (wszedł w 62. minucie)
 
16. kolejka (zaległa):
Grunwald Ruda Śląska – Ogrodnik Tychy 0-6
Karol Szojda (Ogrodnik) w 82. minucie na 3-0 (wszedł w 78. minucie)
Przemysław Szczęsny (Ogrodnik) w 88. minucie na 4-0 (wszedł w 70. minucie)
 
AKS Mikołów – Iskra Pszczyna 4-0
Michał Biernacki (AKS) w 86. minucie na 4-0 (wszedł w 81. minucie)
 
Krupiński Suszec – Urania Ruda Śląska 1-2
Dominik Piecha (Urania) w 70. minucie na 1-1 (wszedł w 60. minucie)
 
20. kolejka:
AKS Mikołów – Pogoń Imielin 2-0
Paweł Janoszka (AKS) w 86. minucie na 2-0 (wszedł w 82. minucie)
 
Unia Kosztowy – Urania Ruda Śląska 4-1
Maciej Wolny (Unia) w 50. minucie na 3-1 (wszedł w 46. minucie)
 
21. kolejka:
Wawel Wirek – Pogoń Ruda Śląska 4-0
Tomasz Mandzel (Wawel) w 87. minucie na 4-0 (wszedł w 81. minucie)
 
22. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Sparta Katowice 4-6
Sebastian Kawulka (Sparta) w 89. minucie na 5-4 (wszedł w 46. minucie)
 
23. kolejka:
Sokół Wola – Pogoń Ruda Śląska 7-2
Filip Niesyto (Sokół) w 61. minucie na 6-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Pogoń Imielin – Ogrodnik Tychy 4-0
Rafał Skrzypek (Pogoń) w 78. minucie na 4-0 (wszedł w 65. minucie)
 
źródło: na podstawie portalu laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016