Dżokerzy po 9 kolejkach Klasy Okręgowej

W 9. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 dżoker zaznaczył swoją obecność tylko w jednym meczu.
 
Jakub Jażdżewski pojawił się na boisku w spotkaniu Sokół Wola – Grunwald Ruda Śląska przed końcem pierwszego kwadransa II połowy i 18 minut później powstrzymał zapędy osłabionych gości (od 29. minuty grali w „10”) podwyższając wynik na 2-0.
 
Dżokerzy po 9 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:

2 bramki: Piszczek (Mikołów)

1 bramka: Bogdański (Górnik 09), Cuber (Pogoń Imielin), Czapliński (Sparta), Gondzik (Górnik 09), R.Grzesik (Urania), Jarczok (Łąka), Jażdżewski (Sokół), Kornas (Urania), W.Kowalski (Górnik 09), Magiera (Piast), Mąka (Iskra), Parzniewski (Grunwald), Polak (Mikołów), Szczęsny (Ogrodnik), Wojtynek (Sparta)
 
 
DRUŻYNOWO:
Górnik 09 (3): 1 – Bogdański, Gondzik, W.Kowalski
Mikołów (3): 2 – Piszczek, 1 – Polak
Sparta (2): 1 – Czapliński, Wojtynek
Urania (2): 1 – R.Grzesik, Kornas
Grunwald (1): 1 – Parzniewski
Imielin (1): 1 – Cuber
Iskra (1): 1 – Mąka
Łąka (1): 1 – Jarczok
Ogrodnik (1): 1 – Szczęsny
Piast (1): 1 – Magiera
Sokół (1): 1 – Jażdżewski
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Krupiński Suszec 7-1
Artur Kornas (Urania) w 65. minucie na 5-1 (wszedł w 60. minucie)
Robert Grzesik (Urania) w 78. minucie na 6-1 (wszedł w 70. minucie)
 
LKS Łąka – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Norbert Jarczok (Łąka) w 88. minucie na 4-1 (wszedł w 85. minucie)
 
Iskra Pszczyna – AKS Mikołów 1-5
Piotr Piszczek (AKS) w 55. i 78. minucie na 3-1 i 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
2. kolejka:
Unia Kosztowy – Iskra Pszczyna 2-1
Łukasz Mąka (Iskra) w 69. minucie na 0-1 (wszedł w 61. minucie)
 
AKS Mikołów – Ogrodnik Tychy 3-2
Paweł Polak (AKS) w 90+3. minucie na 3-2 (wszedł w 60. minucie)
 
3. kolejka:
Wawel Wirek – Sparta Katowice 1-5
Maciej Wojtynek (Sparta) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 70. minucie)
 
Górnik 09 Mysłowice – Sokół Wola 5-1
Krzysztof Gondzik (Górnik) w 61. minucie na 4-0 (wszedł w 55. minucie)
Adrian Bogdański (Górnik) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 55. minucie)
 
4. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Imielin 0-4
Grzegorz Cuber (Pogoń) w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Ogrodnik Tychy 3-1
Przemysław Szczęsny (Ogrodnik) w 86. minucie na 1-2 (wszedł w 68. minucie)
 
5. kolejka:
Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Ruda Śląska 2-1
Wojciech Kowalski (Górnik) w 49. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
6. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Górnik 09 Mysłowice 1-4
Hubert Parzniewski (Grunwald) w 90+1. minucie na 1-4 (wszedł w 81. minucie)
 
7. kolejka:
Sparta Katowice – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Damian Czapliński (Sparta) w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 55. minucie)
 
LKS Łąka – Piast Bieruń 0-2
Sławomir Magiera (Piast) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
8. kolejka:
brak
 
9. kolejka:
Sokół Wola – Grunwald Ruda Śląska 3-0
Jakub Jażdżewski (Sokół) w 77. minucie na 2-0 (wszedł w 59. minucie)
 
źródło: na podstawie portalu laczynaspilka.pl