Dżokerzy po 8 kolejkach Klasy Okręgowej

W dwóch meczach 7. kolejki Klasy Okręgowej grupy 1 dali o sobie znać dżokerzy. 23 września w meczu Sparty z Pogonią Ruda Śląska (4-2) Damian Czapliński pojawił się na boisku w 55. minucie przy stanie 2-0. Dziesięć minut później goście zdobyli z rzutu karnego gola kontaktowego, ale po 120 sekundach zawodnik katowickiego zespołu podwyższył wynik na 3-1. Z kolei 4 października Łąka uległa Piastowi 0-2. W 88. minucie wynik ustalił Sławomir Magiera, który wszedł na boisko po przerwie.
 
W 8. kolejce strzelali wyłącznie zawodnicy z wyjściowego składu.
 
Dżokerzy po 8 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:

2 bramki: Piszczek (Mikołów)

1 bramka: Bogdański (Górnik 09), Cuber (Pogoń Imielin), Czapliński (Sparta), Gondzik (Górnik 09), R.Grzesik (Urania), Jarczok (Łąka), Kornas (Urania), W.Kowalski (Górnik 09), Magiera (Piast), Mąka (Iskra), Parzniewski (Grunwald), Polak (Mikołów), Szczęsny (Ogrodnik), Wojtynek (Sparta)
 
 
DRUŻYNOWO:
Górnik 09 (3): 1 – Bogdański, Gondzik, W.Kowalski
Mikołów (3): 2 – Piszczek, 1 – Polak
Sparta (2): 1 – Czapliński, Wojtynek
Urania (2): 1 – R.Grzesik, Kornas
Grunwald (1): 1 – Parzniewski
Imielin (1): 1 – Cuber
Iskra (1): 1 – Mąka
Łąka (1): 1 – Jarczok
Ogrodnik (1): 1 – Szczęsny
Piast (1): 1 – Magiera
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Krupiński Suszec 7-1
Artur Kornas (Urania) w 65. minucie na 5-1 (wszedł w 60. minucie)
Robert Grzesik (Urania) w 78. minucie na 6-1 (wszedł w 70. minucie)
 
LKS Łąka – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Norbert Jarczok (Łąka) w 88. minucie na 4-1 (wszedł w 85. minucie)
 
Iskra Pszczyna – AKS Mikołów 1-5
Piotr Piszczek (AKS) w 55. i 78. minucie na 3-1 i 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
2. kolejka:
Unia Kosztowy – Iskra Pszczyna 2-1
Łukasz Mąka (Iskra) w 69. minucie na 0-1 (wszedł w 61. minucie)
 
AKS Mikołów – Ogrodnik Tychy 3-2
Paweł Polak (AKS) w 90+3. minucie na 3-2 (wszedł w 60. minucie)
 
3. kolejka:
Wawel Wirek – Sparta Katowice 1-5
Maciej Wojtynek (Sparta) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 70. minucie)
 
Górnik 09 Mysłowice – Sokół Wola 5-1
Krzysztof Gondzik (Górnik) w 61. minucie na 4-0 (wszedł w 55. minucie)
Adrian Bogdański (Górnik) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 55. minucie)
 
4. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Imielin 0-4
Grzegorz Cuber (Pogoń) w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Ogrodnik Tychy 3-1
Przemysław Szczęsny (Ogrodnik) w 86. minucie na 1-2 (wszedł w 68. minucie)
 
5. kolejka:
Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Ruda Śląska 2-1
Wojciech Kowalski (Górnik) w 49. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
6. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Górnik 09 Mysłowice 1-4
Hubert Parzniewski (Grunwald) w 90+1. minucie na 1-4 (wszedł w 81. minucie)
 
7. kolejka:
Sparta Katowice – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Damian Czapliński (Sparta) w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 55. minucie)
 
LKS Łąka – Piast Bieruń 0-2
Sławomir Magiera (Piast) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
8. kolejka:
brak
 
źródło: na podstawie portalu laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016