Dżokerzy po 30 kolejkach Klasy Okręgowej – Sebastian Kawulka i Bartłomiej Kordoń najlepsi

Najlepszymi dżokerami w Klasie Okręgowej grupie 1 byli Sebastian Kawulka ze Sparty Katowice (zagrał w 22 meczach, w tym 11 razy wszedł z ławki – 9 jesienią i 2 wiosną) i Bartłomiej Kordoń z LKS-u Goczałkowice (zagrał w 26 meczach, w tym 12 razy wszedł z ławki – 4 jesienią i 8 wiosną), którzy jako rezerwowi strzelili po 5 bramek (biorąc pod uwagę wszystkie mecze, to Kawulka zdobył 6 bramek, a Kordoń 10 bramek w sezonie). Również 1. miejsce ex aequo w klasyfikacji drużynowej zajęły zespoły obu zawodników zdobywając po 14 bramek w sezonie. Nie było za to remisu w meczu 30. kolejki, w którym doszło do bezpośredniego starcia Sparty i LKS-u. Goście wygrali 5-3 i dwóch ich zawodników wpisało się na listę strzelców z ławki – Adam Złotek w 85. minucie na 4-1 (wszedł w 78. minucie) i Michał Żemła w 88. minucie na 5-3 (wszedł w 70. minucie). Z kolei u gospodarzy, którzy zagrali bez kontuzjowanego Kawulki, bramkę w 86. minucie strzelił Jan Wawak na 3-4 (wszedł w 35. minucie).
 
Pozostali dżokerzy w 30. kolejce ustalali wyniki spotkań – Dawid Colik z Podlesianki Katowice w 90. minucie na 3-1 z Wawelem (wszedł w 60. minucie), Wojciech Kocurek z Unii Kosztowy w 88. minucie na 2-0 z Uranią i Marcin Polarz z Pogoni Imielin w 88. minucie z karnego na 7-4 z Tempem (wszedł w 55. minucie).
 
Dżokerzy po 30 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Kawulka (Sparta), B.Kordoń (Goczałkowice)

4 bramki: Pokorski (Grunwald)

3 bramki: A.Kowalski (Kosztowy), Piesiur (Goczałkowice), Piszczek (Mikołów), Puchała (Łąka), Żemła (Goczałkowice)

2 bramki: Botsch (Imielin), Demitraszek (Kosztowy), Dynek (Pogoń Ruda Śl.), Henisz (Urania), Kulisa (Mikołów), T.Matysek (Pogoń Ruda Śl.), K.Michalski (Sparta), Mzyk (Urania), Niewiedział (Imielin), Ptak (ZET), Roszak (Pogoń Ruda Śl.), Wentkowski (Kosztowy), Zając (Podlesianka)

1 bramka: Czapliński (Sparta), B.Grygier (Goczałkowice), Colik (Podlesianka), Cuber (Imielin), Karolewski (Mikołów), Kiełkowski (Pogoń Ruda Śl.), Klaja (Łąka), Kocurek (Kosztowy), J.Kowalski (Mikołów), Leszków (Wawel), Lisiński (ZET), Markowski (Sparta), Maroszek (Goczałkowice), Matwiejczuk (Kosztowy), T.Matysek (Imielin), N.Nagi (Imielin), Ogłoza (Grunwald), Pasternak (Sparta), Piętoń (Wawel), Pitlok (Mikołów), Polak (Mikołów), Polarz (Kosztowy), Prus (Mikołów), Sklorz (Bojszowy), Stompor (Podlesianka), Szachnitowski (ZET), Szkopek (Sparta), Śmigiel (ZET), Todorski (Sparta), Wawak (Sparta), Wengerek (Mikołów), Wita (Mikołów), Zalewski (Urania), Złotek (Goczałkowice), Zuga (Grunwald), Zych (Sparta)
 
 
DRUŻYNOWO:
Goczałkowice (14): 5 – B.Kordoń, 3 – Piesiur, Żemła, 1 – B.Grygier, Maroszek, Złotek
Sparta (14): 5 – Kawulka, 2 – K.Michalski, 1 – Czapliński, Markowski, Pasternak, Szkopek, Todorski, Wawak, Zych
Mikołów (12): 3 – Piszczek, 2 – Kulisa, 1 – Karolewski, J.Kowalski, Pitlok, Polak, Prus, Wengerek, Wita
Kosztowy (9): 3 – A.Kowalski, 2 – Demitraszek, Wentkowski, 1 – Kocurek, Matwiejczuk
Imielin (8): 2 – Botsch, Niewiedział, 1 – Cuber, T.Matysek, N.Nagi, Polarz
Pogoń Ruda Śl. (7): 2 – Dynek, T.Matysek, Roszak, 1 – Kiełkowski
Grunwald (6): 4 – Pokorski, 1 – Ogłoza, Zuga
Urania (5): 2 – Henisz, Mzyk, 1 – Zalewski
ZET (5): 2 – Ptak, 1 – Lisiński, Szachnitowski, Śmigiel
Łąka (4): 3 – Puchała, 1 – Klaja
Podlesianka (4): 2 – Zając, 1 – Colik, Stompor
Wawel (2): 1 – Leszków, Piętoń
Bojszowy (1): 1 – Sklorz
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
JUW-e Tychy – LKS Goczałkowice 0-3
Bartłomiej Kordoń w 90+3. minucie na 3-0 (wszedł w 78. minucie)

Tempo Paniówki – GTS Bojszowy 3-2
Mateusz Sklorz w 75. minucie na 2-3 (wszedł w 75. minucie)

2. kolejka:
Unia Kosztowy – JUW-e Tychy 3-1
Adrian Kowalski w 90+2. minucie na 3-1 (wszedł w 75. minucie)

ZET Tychy – Tempo Paniówki 3-1
Rafał Ptak w 70. minucie na 2-1 (wszedł w 68. minucie)

3. kolejka:
JUW-e Tychy – Pogoń Imielin 0-4
Przemysław Niewiedział w 75. i 83. minucie na 2-0 i 3-0 (wszedł w 46. minucie)
Tomasz Botsch w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 85. minucie)

Urania Ruda Śląska – ZET Tychy 2-5
Paweł Lisiński w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 79. minucie)
Kacper Śmigiel w 90+3. minucie na 5-2 (wszedł w 90. minucie)

Podlesianka Katowice – LKS Goczałkowice 5-1
Adam Zając w 89. minucie na 5-1 (wszedł w 65. minucie)

Tempo Paniówki – AKS Mikołów 5-2
Mikołaj Kulisa w 62. i 67. minucie na 1-4 i 2-4 (wszedł w 52. minucie)

LKS Łąka – Grunwald Ruda Śląska 0-1
Marcin Pokorski w 51. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – Unia Kosztowy 2-1
Wojciech Kiełkowski w 90+3. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)

4. kolejka:
Pogoń Imielin – Pogoń Ruda Śląska 1-4
Tomasz Matysek w 83. minucie na 3-1 (wszedł w 78. minucie)
Mateusz Dynek w 90+3. minucie na 4-1 (wszedł w 86. minucie)

ZET Tychy – Sparta Katowice 1-3
Mateusz Szkopek w 85. minucie na 3-1 (wszedł w 70. minucie)

5. kolejka:
Urania Ruda Śląska – AKS Mikołów 1-3
Konrad Karolewski w 90+6. minucie na 3-1 (wszedł w 75. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – GTS Bojszowy 4-1
Mateusz Dynek w 90+3. minucie na 4-1 (wszedł w 67. minucie)

6. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Sparta Katowice 2-0
Dawid Henisz w 73. i 90+4. minucie na 1-0 i 2-0 (wszedł w 60. minucie)

AKS Mikołów – Grunwald Ruda Śląska 1-3
Robert Prus w 52. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
Marcin Pokorski w 90+1. minucie na 3-1 (wszedł w 61. minucie)

Unia Kosztowy – Wawel Wirek 3-0
Adrian Kowalski w 89. minucie na 2-0 (wszedł w 85. minucie)
Mateusz Demitraszek w 90+2. minucie na 3-0 (wszedł w 70. minucie)

7. kolejka:
Podlesianka Katowice – ZET Tychy 4-2
Kamil Stompor w 85. minucie na 3-1 (wszedł w 62. minucie)

8. kolejka:
ZET Tychy – LKS Łąka 2-3
Patryk Szachnitowski w 82. minucie na 2-2 (wszedł w 46. minucie)

Tempo Paniówki – Podlesianka Katowice 2-1
Adam Zając w 90+1. minucie na 1-2 (wszedł w 70. minucie)

Sparta Katowice – JUW-e Tychy 6-1
Michał Zych w 63. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
Sebastian Kawulka w 68. minucie na 3-1 (wszedł w 65. minucie)
Kamil Pasternak w 89. minucie na 6-1 (wszedł w 60. minucie)

9. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Sparta Katowice 1-2
Sebastian Kawulka w 60. i 90+2. minucie na 1-1 i 2-1 (wszedł w 46. minucie)

LKS Goczałkowice – Unia Kosztowy 4-0
Michał Żemła w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 87. minucie)

10. kolejka:
GTS Bojszowy – Grunwald 1-1
Marcin Pokorski w 58. minucie na 1-0 (wszedł w 55. minucie)

Sparta Katowice – Podlesianka Katowice 4-1
Sebastian Kawulka w 48. i 90+3. minucie na 1-1 i 4-1 (wszedł w 45. minucie)
Damian Czapliński w 53. minucie na 3-1 (wszedł w 30. minucie)

AKS Mikołów – Unia Kosztowy 1-1
Michał Wita w 90+3. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)

11. kolejka:
Wawel Wirek – Urania Ruda Ślaska 2-1
Piotr Piętoń w 76. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)

LKS Łąka – Sparta Katowice 3-1
Jan Markowski w 63. minucie na 1-2 (wszedł w 55. minucie)

LKS Goczałkowice – GTS Bojszowy 5-2
Michał Żemła w 82. minucie na 5-2 (wszedł w 77. minucie)

12. kolejka:
Tempo Paniówki – Grunwald Ruda Śląska 2-4
Marcin Pokorski w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 46. minucie)

ZET Tychy – LKS Goczałkowice 0-1
Mateusz Piesiur w 81. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)

13. kolejka:
LKS Goczałkowice – Tempo Paniówki 3-1
Bartłomiej Kordoń w 90+4. minucie na 3-1 (wszedł w 90+2. minucie)

14. kolejka:
Urania Ruda Śląska – LKS Goczałkowice 0-2
Bartłomiej Kordoń w 65. minucie na 2-0 (wszedł w 54. minucie)

Tempo Paniówki – Unia Kosztowy 0-4
Tomasz Wentkowski w 89. minucie na 4-0 (wszedł w 85. minucie)

15. kolejka:
Unia Kosztowy – Urania Ruda Śląska 6-1
Mateusz Demitraszek w 83. minucie na 4-1 (wszedł w 78. minucie)
Tomasz Wentkowski w 86. minucie na 5-1 (wszedł w 52. minucie)

LKS Łąka – AKS Mikołów 2-1
Karol Pitlok w 62. minucie na 1-2 (wszedł w 46. minucie)

16. kolejka:
AKS Mikołów – ZET Tychy 3-1
Piotr Piszczek w 80. i 85. minucie na 2-1 i 3-1 (wszedł w 58. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 1-3
Michał Zuga w 90+5. minucie na 3-1 (wszedł w 78. minucie)

17. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – LKS Goczałkowice-Zdrój 1-1
Bartłomiej Kordoń w 62. minucie na 1-1 (wszedł w 60. minucie)

18. kolejka:
AKS Mikołów – Tempo Paniówki 1-0
Piotr Piszczek w 75. minucie na 1-0 (wszedł w 64. minucie)

LKS Goczałkowice-Zdrój – Podlesianka Katowice 4-0
Błażej Grygier w 77. minucie na 3-0 (wszedł w 59. minucie)

19. kolejka:
brak

20. kolejka:
AKS Mikołów – Urania Ruda Śląska 3-0
Jarosław Kowalski w 90+4. minucie na 3-0 (wszedł w 77. minucie)

21. kolejka:
Wawel Wirek – Unia Kosztowy 1-1
Dawid Leszków w 84. minucie na 1-1 (wszedł w 75. minucie)

23. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Unia Kosztowy 0-2
Patryk Matwiejczuk w 87. minucie na 2-0 (wszedł w 59. minucie)

24. kolejka:
Unia Kosztowy – LKS Goczałkowice-Zdrój 1-3
Piotr Maroszek w 90+3. minucie na 3-1 (wszedł w 72. minucie)

Pogoń Imielin – Grunwald Ruda Śląska 3-2
Tomasz Matysek w 85. minucie na 3-2 (wszedł w 60. minucie)

ZET Tychy – Wawel Wirek 1-4
Rafał Ptak w 90. minucie na 1-4 (wszedł w 60. minucie)

Tempo Paniówki – LKS Łąka 0-6
Michał Puchała w 90. minucie na 6-0 (wszedł w 75. minucie)

Sparta Katowice – Pogoń Ruda Śląska 1-0
Łukasz Todorski w 60. minucie na 1-0 (wszedł w 55. minucie)

AKS Mikołów – JUW-e Tychy-Jaroszowice 3-0
Patryk Wengerek w 84. minucie na 3-0 (wszedł w 80. minucie)

25. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – GTS Bojszowy 10-0
Dawid Ogłoza w 73. minucie na 10-0 (wszedł w 68. minucie)

Unia Kosztowy – AKS Mikołów 1-3
Adrian Kowalski w 80. minucie na 1-3 (wszedł w 72. minucie)

LKS Łąka – Urania Ruda Śląska 4-0
Michał Puchała w 87. i 88. minucie na 3-0 i 4-0 (wszedł w 70. minucie)

26. kolejka:
GTS Bojszowy – LKS Goczałkowice-Zdrój 1-5
Bartłomiej Kordoń w 61. minucie na 3-1 (wszedł w 46. minucie)

27. kolejka:
Piast Bieruń Nowy – Urania Ruda Śląska 1-3
Seweryn Zalewski w 89. minucie na 3-0 (wszedł w 80. minucie)

Pogoń Imielin – AKS Mikołów 2-0
Grzegorz Cuber w 56. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)

22. kolejka (zaległa):
AKS Mikołów – Sparta Katowice 5-0
Paweł Polak w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 87. minucie)

Tempo Paniówki – Pogoń Ruda Śląska 2-2
Patryk Roszak w 80. minucie na 2-2 (wszedł w 73. minucie)

GTS Bojszowy – LKS Łąka 0-4
Rafał Klaja w 51. minucie na 3-0 (wszedł w 46. minucie)

28. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 4-0
Mateusz Mzyk w 77. i 90+1. minucie na 3-0 i 4-0 (wszedł w 75. minucie)

Sparta Katowice – Piast Bieruń Nowy 4-1
Krzysztof Michalski w 37. i 80. minucie na 1-0 i 3-0 (wszedł w 10. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – LKS Łąka 3-4
Tomasz Matysek w 53. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
Patryk Roszak w 77. minucie na 3-3 (wszedł w 68. minucie)

Tempo Paniówki – LKS Goczałkowice-Zdrój 1-4
Mateusz Piesiur w 60. i 66. minucie na 3-1 i 4-1 (wszedł w 60. minucie)

GTS Bojszowy – Pogoń Imielin 0-7
Tomasz Botsch w 90. minucie na 7-0 (wszedł w 60. minucie)

29. kolejka:
Pogoń Imielin – ZET Tychy 4-2
Nikodem Nagi w 50. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)

30. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Unia Kosztowy 0-2
Wojciech Kocurek w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 80. minucie)

Sparta Katowice – LKS Goczałkowice-Zdrój 3-5
Adam Złotek w 85. minucie na 4-1 (wszedł w 78. minucie)
Jan Wawak w 86. minucie na 3-4 (wszedł w 35. minucie)
Michał Żemła w 88. minucie na 5-3 (wszedł w 70. minucie)

Podlesianka Katowice – Wawel Wirek 3-1
Dawid Colik w 90. minucie na 3-1 (wszedł w 60. minucie)

Tempo Paniówki – Pogoń Imielin 4-7
Marcin Polarz w 88. minucie na 7-4 (wszedł w 55. minucie)
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016