Dżokerzy po 30 kolejkach Klasy Okręgowej – Grzegorz Cuber i Łukasz Pawłowski najlepsi

W sezonie 2017/2018 najlepszymi dżokerami w Klasie Okręgowej grupie 1 byli Grzegorz Cuber z Pogoni Imielin (zagrał w 16 meczach, w tym 15 razy wchodził z ławki – 8 jesienią i 7 wiosną) i Łukasz Pawłowski z Unii Kosztowy (zagrał w 21 meczach, w tym 10 razy wchodził z ławki – 5 jesienią i 5 wiosną), którzy jako rezerwowi strzelili po 4 bramki (biorąc pod uwagę wszystkie mecze, to Cuber więcej bramek już nie zdobył, a Pawłowski strzelił w sumie 8 goli w sezonie).
 
W klasyfikacji drużynowej z 9 bramkami triumfowała Pogoń Imielin. 2. miejsce ex aequo zajęły zespoły z Mysłowic – Unia Kosztowy i MKS Górnik 09, których rezerwowi zdobyli o jedno trafienie mniej.
 
Dżokerzy w sezonie 2016/2017
 
Dżokerzy po 30 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:

4 bramki: Cuber (Pogoń Imielin), Pawłowski (Kosztowy)
 

3 bramki: Gondzik (MKS Górnik 09), A.Neumann (Krupiński), Wolny (Kosztowy)
 

2 bramki: Bogdański (MKS Górnik 09), Dreszer (Pogoń Imielin), Kaczmarczyk (Podlesianka), Kawulka (Sparta), Magiera (Piast), Majewski (Ogrodnik), Mąka (Iskra), Pacwa (Pogoń Imielin), Piecha (Urania), Piszczek (Mikołów), Szandurski (Łąka), Szczęsny (Ogrodnik), Zając (Ogrodnik)
 

1 bramka: Biernacki (Mikołów), Bryk (MKS Górnik 09), Czapliński (Sparta), Domagała (Pogoń Ruda Śl.), Drzymała (Podlesianka), Golasz (MKS Górnik 09 Mysłowice), Gomola (Urania), Grajcarek (Iskra), R.Grzesik (Urania), Ilnicki (Pogoń Ruda Śl.), Janoszka (Mikołów), Jarczok (Łąka), Jażdżewski (Sokół), Kiełbowicz (Podlesianka), Kocoń (Piast), Kopytko (Mikołów), Kornas (Urania), J.Kowalski (Mikołów), W.Kowalski (MKS Górnik 09 Mysłowice), Krawczyk (Sokół), Kubacki (Podlesianka), Lesik (Pogoń Ruda Śl.), Leszków (Wawel), Małkowski (Kosztowy), Mandzel (Wawel), Niesyto (Sokół), Ogiński (Urania), Parzniewski (Grunwald), Paszek (Łąka), Pelikański (Sokół), Polak (Mikołów), Skrzypek (Imielin), Smajdor (Krupiński), Szojda (Ogrodnik), Szostek (Podlesianka), Wiera (Iskra), Wojtynek (Sparta), Zając (Podlesianka), Żur (Iskra)
 
 
DRUŻYNOWO:

Imielin (9): 4 – Cuber, 2 – Dreszer, Pacwa, 1 – Skrzypek
Kosztowy (8): 4 – Pawłowski, 3 – Wolny, 1 – Małkowski
MKS Górnik 09 (8): 3 – Gondzik, 2 – Bogdański, 1 – Bryk, Golasz, W.Kowalski
Mikołów (7): 2 – Piszczek, 1 – Biernacki, Janoszka, Kopytko, J.Kowalski, Polak
Ogrodnik (7): 2 – Majewski, Szczęsny, Zając, 1 – Szojda
Podlesianka (7): 2 – Kaczmarczyk, 1 – Drzymała, Kiełbowicz, Kubacki, Szostek, Zając
Urania (6): 2 – Piecha, 1 – Gomola, R.Grzesik, Kornas, Ogiński
Iskra (5): 2 – Mąka, 1 – Grajcarek, Wiera, Żur
Krupiński (4): 3 – A.Neumann, 1 – Smajdor
Łąka (4): 2 – Szandurski, 1 – Jarczok, Paszek
Sparta (4): 2 – Kawulka, 1 – Czapliński, Wojtynek
Sokół (4): 1 – Jażdżewski, Krawczyk, Niesyto, Pelikański
Piast (3): 2 – Magiera, 1 – Kocoń
Pogoń Ruda Śl. (3): 1 – Domagała, Ilnicki, Lesik
Wawel (2): 1 – Leszków, Mandzel
Grunwald (1): 1 – Parzniewski
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Krupiński Suszec 7-1
Artur Kornas (Urania) w 65. minucie na 5-1 (wszedł w 60. minucie)
Robert Grzesik (Urania) w 78. minucie na 6-1 (wszedł w 70. minucie)
 
LKS Łąka – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Norbert Jarczok (Łąka) w 88. minucie na 4-1 (wszedł w 85. minucie)
 
Iskra Pszczyna – AKS Mikołów 1-5
Piotr Piszczek (AKS) w 55. i 78. minucie na 3-1 i 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
2. kolejka:
Unia Kosztowy – Iskra Pszczyna 2-1
Łukasz Mąka (Iskra) w 69. minucie na 0-1 (wszedł w 61. minucie)
 
AKS Mikołów – Ogrodnik Tychy 3-2
Paweł Polak (AKS) w 90+3. minucie na 3-2 (wszedł w 60. minucie)
 
3. kolejka:
Wawel Wirek – Sparta Katowice 1-5
Maciej Wojtynek (Sparta) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 70. minucie)
 
MKS Górnik 09 Mysłowice – Sokół Wola 5-1
Krzysztof Gondzik (MKS) w 61. minucie na 4-0 (wszedł w 55. minucie)
Adrian Bogdański (MKS) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 55. minucie)
 
4. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Imielin 0-4
Grzegorz Cuber (Pogoń) w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Ogrodnik Tychy 3-1
Przemysław Szczęsny (Ogrodnik) w 86. minucie na 1-2 (wszedł w 68. minucie)
 
5. kolejka:
MKS Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Ruda Śląska 2-1
Wojciech Kowalski (MKS) w 49. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
6. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – MKS Górnik 09 Mysłowice 1-4
Hubert Parzniewski (Grunwald) w 90+1. minucie na 1-4 (wszedł w 81. minucie)
 
7. kolejka:
Sparta Katowice – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Damian Czapliński (Sparta) w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 55. minucie)
 
LKS Łąka – Piast Bieruń 0-2
Sławomir Magiera (Piast) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
8. kolejka:
brak
 
9. kolejka:
Sokół Wola – Grunwald Ruda Śląska 3-0
Jakub Jażdżewski (Sokół) w 77. minucie na 2-0 (wszedł w 59. minucie)
 
10. kolejka:
Ogrodnik Tychy – MKS Górnik 09 Mysłowice 2-2
Adam Zając (Ogrodnik) w 75. minucie na 2-0 (wszedł w 55. minucie)
Krzysztof Gondzik (MKS) w 79. minucie z karnego na 1-2 (wszedł w 55. minucie)
 
Unia Kosztowy – Sparta Katowice 3-1
Maciej Wolny (Unia) w 65. minucie z karnego na 2-1 i w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Wawel Wirek 0-2
Dawid Leszków (Wawel) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 60. minucie)
 
LKS Łąka – Podlesianka Katowice 3-3
Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) w 90+4. minucie na 3-3 (wszedł w 65. minucie)
 
11. kolejka:
MKS Górnik 09 Mysłowice – LKS Łąka 3-2
Marcin Golasz (MKS) w 85. minucie na 3-2 (wszedł w 70. minucie)
 
Sparta Katowice – Iskra Pszczyna 2-3
Sebastian Kawulka (Sparta) w 72. minucie na 2-2 (wszedł w 54. minucie)
 
Pogoń Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 3-0
Beniamin Ilnicki (Pogoń) w 73. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
Dawid Lesik (Pogoń) w 89. minucie na 3-0 (wszedł w 79. minucie)
 
Krupiński Suszec – AKS Mikołów 3-0
Paweł Smajdor (Krupiński) w 90. minucie na 3-0 (wszedł w 80. minucie)
 
12. kolejka:
Urania Ruda Śląska – MKS Górnik 09 Mysłowice 0-3
Mateusz Bryk (MKS) w 48. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
Adrian Bogdański (MKS) w 78. minucie na 3-0 (wszedł w 71. minucie)
 
Pogoń Imielin – Podlesianka Katowice 1-2
Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) w 69. minucie na 2-1 (wszedł w 65. minucie)
 
Piast Bieruń Nowy – Grunwald Ruda Śląska 6-2
Sławomir Magiera (Piast) w 66. minucie na 5-2 (wszedł w 57. minucie)
 
13. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Unia Kosztowy 1-4
Łukasz Małkowski (Unia) w 86. minucie na 4-1 (wszedł w 68. minucie)
 
14. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Sparta Katowice 1-0
Jakub Gomola (Urania) w 90+3. minucie na 1-0 (wszedł w 70. minucie)
 
Podlesianka Katowice – MKS Górnik 09 Mysłowice 2-0
Adam Zając (Podlesianka) w 80. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Unia Kosztowy – Grunwald Ruda Śląska 13-0
Łukasz Pawłowski (Unia) w 51. i 79. minucie na 7-0 i 12-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Pogoń Ruda Śląska 6-0
Andrzej Żur (Iskra) w 88. minucie na 6-0 (wszedł w 46. minucie)
 
15. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Iskra Pszczyna 0-3
Michał Grajcarek (Iskra) w 66. minucie na 2-0 (wszedł w 56. minucie)
 
MKS Górnik 09 Mysłowice – Piast Bieruń Nowy 1-2
Krzysztof Gondzik (MKS) w 90+2. minucie na 1-2 (wszedł w 70. minucie)
 
17. kolejka:
LKS Łąka – Grunwald Ruda Śląska 6-1
Mateusz Paszek (Łąka) w 89. minucie na 5-1 (wszedł w 46. minucie)
 
18. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Pogoń Imielin 2-4
Mateusz Dreszer (Imielin) w 58. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
Grzegorz Cuber (Imielin) w 90. minucie na 4-1 (wszedł w 72. minucie)
Mateusz Domagała (Pogoń Ruda Śl.) w 90+1. minucie na 2-4 (wszedł w 61. minucie)
 
AKS Mikołów – LKS Łąka 6-0
Jarosław Kowalski (AKS) w 89. minucie na 6-0 (wszedł w 77. minucie)
 
19. kolejka:
Urania Ruda Śląska – AKS Mikołów 1-2
Dominik Piecha (Urania) w 72. minucie na 1-1 (wszedł w 65. minucie)
 
Pogoń Imielin – Grunwald Ruda Śląska 6-0
Mateusz Pacwa (Pogoń) w 85. minucie na 6-0 (wszedł w 62. minucie)
 
16. kolejka (zaległa):
Grunwald Ruda Śląska – Ogrodnik Tychy 0-6
Karol Szojda (Ogrodnik) w 82. minucie na 3-0 (wszedł w 78. minucie)
Przemysław Szczęsny (Ogrodnik) w 88. minucie na 4-0 (wszedł w 70. minucie)
 
AKS Mikołów – Iskra Pszczyna 4-0
Michał Biernacki (AKS) w 86. minucie na 4-0 (wszedł w 81. minucie)
 
Krupiński Suszec – Urania Ruda Śląska 1-2
Dominik Piecha (Urania) w 70. minucie na 1-1 (wszedł w 60. minucie)
 
20. kolejka:
AKS Mikołów – Pogoń Imielin 2-0
Paweł Janoszka (AKS) w 86. minucie na 2-0 (wszedł w 82. minucie)
 
Unia Kosztowy – Urania Ruda Śląska 4-1
Maciej Wolny (Unia) w 50. minucie na 3-1 (wszedł w 46. minucie)
 
21. kolejka:
Wawel Wirek – Pogoń Ruda Śląska 4-0
Tomasz Mandzel (Wawel) w 87. minucie na 4-0 (wszedł w 81. minucie)
 
22. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Sparta Katowice 4-6
Sebastian Kawulka (Sparta) w 89. minucie na 5-4 (wszedł w 46. minucie)
 
23. kolejka:
Sokół Wola – Pogoń Ruda Śląska 7-2
Filip Niesyto (Sokół) w 61. minucie na 6-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Pogoń Imielin – Ogrodnik Tychy 4-0
Rafał Skrzypek (Pogoń) w 78. minucie na 4-0 (wszedł w 65. minucie)
 
24. kolejka:
LKS Łąka – Pogoń Imielin 2-5
Mateusz Pacwa (Pogoń) w 72. minucie na 5-1 (wszedł w 46. minucie)
Maciej Szandurski (Łąka) w 76. minucie na 2-5 (wszedł w 46. minucie)
 
Ogrodnik Tychy – Podlesianka Katowice 1-1
Mateusz Majewski (Ogrodnik) w 61. minucie na 1-1 (wszedł w 55. minucie)
 
25. kolejka:
Sparta Katowice – Unia Kosztowy 0-2
Łukasz Pawłowski (Unia) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 83. minucie)
 
Krupiński Suszec – Grunwald Ruda Śląska 10-1
Arkadiusz Neumann (Krupiński) w 50. minucie na 4-0, 56. minucie na 6-0 i 87. minucie na 10-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Sokół Wola – AKS Mikołów 2-1
Jakub Krawczyk (Sokół) w 77. minucie na 2-1 (wszedł w 73. minucie)
 
MKS Górnik 09 Mysłowice – Ogrodnik Tychy 3-3
Mateusz Majewski (Ogrodnik) w 64. minucie na 1-3 (wszedł w 46. minucie)
 
26. kolejka:
Unia Kosztowy – Sokół Wola 7-0
Łukasz Pawłowski (Unia) w 81. minucie na 6-0 (wszedł w 66. minucie)
 
27. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Piast Bieruń Nowy 1-5
Tomasz Kocoń (Piast) w 78. minucie na 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Sokół Wola – Iskra Pszczyna 2-5
Mateusz Pelikański (Sokół) w 43. minucie na 2-2 (wszedł w 20. minucie)
 
Podlesianka Katowice – Pogoń Imielin 4-3
Dariusz Kubacki (Podlesianka) w 90. minucie na 4-3 (wszedł w 46. minucie)
 
28. kolejka:
AKS Mikołów – Grunwald Ruda Śląska 11-0
Łukasz Kopytko (AKS) w 89. minucie na 11-0 (wszedł w 46. minucie)
 
LKS Łąka – Sparta Katowice 2-3
Maciej Szandurski (Łąka) w 69. minucie na 2-2 (wszedł w 20. minucie)
 
Piast Bieruń Nowy – Podlesianka Katowice 2-5
Kamil Szostek (Podlesianka) w 90+4. minucie na 5-2 (wszedł w 85. minucie)
 
Ogrodnik Tychy – Sokół Wola 5-1
Adam Zając (Ogrodnik) w 90+1. minucie na 5-1 (wszedł w 65. minucie)
 
29. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Iskra Pszczyna 1-8
Łukasz Mąka (Iskra) w 56. minucie na 6-1 (wszedł w 46. minucie)
Michał Wiera (Iskra) w 81. minucie na 7-1 (wszedł w 70. minucie)
 
Wawel Wirek – Pogoń Imielin 0-2
Grzegorz Cuber (Pogoń) w 72. minucie na 1-0 (wszedł w 70. minucie)
 
30. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Sokół Wola 3-1
Kamil Ogiński (Urania) w 87. minucie na 3-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Pogoń Imielin – Sparta Katowice 1-0
Grzegorz Cuber (Pogoń) w 87. minucie na 1-0 (wszedł w 63. minucie)
 
Podlesianka Katowice – Wawel Wirek 6-1
Mateusz Drzymała (Podlesianka) w 82. minucie na 4-1 (wszedł w 75. minucie)
Rafał Kiełbowicz (Podlesianka) w 90. minucie na 5-1 (wszedł w 87. minucie)
 
źródło: na podstawie portalu laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016