Dżokerzy po 21 kolejkach Klasy Okręgowej

Zajmująca po 20 kolejkach 2. miejsce w tabeli Unia Kosztowy zawitała w 21. kolejce w Rudzie Śląskiej Wirku. Goście, znając wynik lidera, chcieli utrzymać do niego 6 punktów straty i od początku – gol w 6. minucie – zamierzali zrealizować ten plan. Podopieczni Tomasza Grozmaniego grają przy Katowickiej do końca i wprowadzony w 75. minucie Dawid Leszków 9 minut później wyrównał, a jednocześnie ustalił wynik (1-1). Tym samym Wawel jest od 8 meczów niepokonany u siebie (7 zwycięstw i 1 remis), a Unia spadła na 3. pozycję i dzieli ją od Goczałkowic już 8 „oczek”.
 
Dżokerzy po 21 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Kawulka (Sparta)

4 bramki: B.Kordoń (Goczałkowice), Pokorski (Grunwald)

3 bramki: Piszczek (Mikołów)

2 bramki: Demitraszek (Kosztowy), Dynek (Pogoń Ruda Śl.), Henisz (Urania), Kowalski (Kosztowy), Kulisa (Mikołów), Niewiedział (Imielin), Wentkowski (Kosztowy), Zając (Podlesianka), Żemła (Goczałkowice)

1 bramka: Botsch (Imielin), Czapliński (Sparta), B.Grygier (Goczałkowice), Karolewski (Mikołów), Kiełkowski (Pogoń Ruda Śl.), J.Kowalski (Mikołów), Leszków (+1, Wawel), Lisiński (ZET), Markowski (Sparta), Matysek (Pogoń Ruda Śl.), Pasternak (Sparta), Piesiur (Goczałkowice), Piętoń (Wawel), Pitlok (Mikołów), Prus (Mikołów), Ptak (ZET), Sklorz (Bojszowy), Stompor (Podlesianka), Szachnitowski (ZET), Szkopek (Sparta), Śmigiel (ZET), Wita (Mikołów), Zuga (Grunwald), Zych (Sparta)
 
 
DRUŻYNOWO:
Mikołów (10): 3 – Piszczek, 2 – Kulisa, 1 – Karolewski, J.Kowalski, Pitlok, Prus, Wita
Sparta (10): 5 – Kawulka, 1 – Czapliński, Markowski, Pasternak, Szkopek, Zych
Goczałkowice (8): 4 – B.Kordoń, 2 – Żemła, 1 – B.Grygier, Piesiur
Kosztowy (6): 2 – Demitraszek, Kowalski, Wentkowski
Grunwald (5): 4 – Pokorski, 1 – Zuga
Pogoń Ruda Śl. (4): 2 – Dynek, 1 – Kiełkowski, Matysek
ZET (4): 1 – Lisiński, Ptak, Szachnitowski, Śmigiel
Imielin (3): 2 – Niewiedział, 1 – Botsch
Podlesianka (3): 2 – Zając, 1 – Stompor
Urania (2): 2 – Henisz
Wawel (2): 1 – Leszków, Piętoń
Bojszowy (1): 1 – Sklorz
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
JUW-e Tychy – LKS Goczałkowice 0-3
Bartłomiej Kordoń w 90+3. minucie na 3-0 (wszedł w 78. minucie)

Tempo Paniówki – GTS Bojszowy 3-2
Mateusz Sklorz w 75. minucie na 2-3 (wszedł w 75. minucie)

2. kolejka:
Unia Kosztowy – JUW-e Tychy 3-1
Adrian Kowalski w 90+2. minucie na 3-1 (wszedł w 75. minucie)

ZET Tychy – Tempo Paniówki 3-1
Rafał Ptak w 70. minucie na 2-1 (wszedł w 68. minucie)

3. kolejka:
JUW-e Tychy – Pogoń Imielin 0-4
Przemysław Niewiedział w 75. i 83. minucie na 2-0 i 3-0 (wszedł w 46. minucie)
Tomasz Botsch w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 85. minucie)

Urania Ruda Śląska – ZET Tychy 2-5
Paweł Lisiński w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 79. minucie)
Kacper Śmigiel w 90+3. minucie na 5-2 (wszedł w 90. minucie)

Podlesianka Katowice – LKS Goczałkowice 5-1
Adam Zając w 89. minucie na 5-1 (wszedł w 65. minucie)

Tempo Paniówki – AKS Mikołów 5-2
Mikołaj Kulisa w 62. i 67. minucie na 1-4 i 2-4 (wszedł w 52. minucie)

LKS Łąka – Grunwald Ruda Śląska 0-1
Marcin Pokorski w 51. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – Unia Kosztowy 2-1
Wojciech Kiełkowski w 90+3. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)

4. kolejka:
Pogoń Imielin – Pogoń Ruda Śląska 1-4
Tomasz Matysek w 83. minucie na 3-1 (wszedł w 78. minucie)
Mateusz Dynek w 90+3. minucie na 4-1 (wszedł w 86. minucie)

ZET Tychy – Sparta Katowice 1-3
Mateusz Szkopek w 85. minucie na 3-1 (wszedł w 70. minucie)

5. kolejka:
Urania Ruda Śląska – AKS Mikołów 1-3
Konrad Karolewski w 90+6. minucie na 3-1 (wszedł w 75. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – GTS Bojszowy 4-1
Mateusz Dynek w 90+3. minucie na 4-1 (wszedł w 67. minucie)

6. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Sparta Katowice 2-0
Dawid Henisz w 73. i 90+4. minucie na 1-0 i 2-0 (wszedł w 60. minucie)

AKS Mikołów – Grunwald Ruda Śląska 1-3
Robert Prus w 52. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
Marcin Pokorski w 90+1. minucie na 3-1 (wszedł w 61. minucie)

Unia Kosztowy – Wawel Wirek 3-0
Adrian Kowalski w 89. minucie na 2-0 (wszedł w 85. minucie)
Mateusz Demitraszek w 90+2. minucie na 3-0 (wszedł w 70. minucie)

7. kolejka:
Podlesianka Katowice – ZET Tychy 4-2
Kamil Stompor w 85. minucie na 3-1 (wszedł w 62. minucie)

8. kolejka:
ZET Tychy – LKS Łąka 2-3
Patryk Szachnitowski w 82. minucie na 2-2 (wszedł w 46. minucie)

Tempo Paniówki – Podlesianka Katowice 2-1
Adam Zając w 90+1. minucie na 1-2 (wszedł w 70. minucie)

Sparta Katowice – JUW-e Tychy 6-1
Michał Zych w 63. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
Sebastian Kawulka w 68. minucie na 3-1 (wszedł w 65. minucie)
Kamil Pasternak w 89. minucie na 6-1 (wszedł w 60. minucie)

9. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Sparta Katowice 1-2
Sebastian Kawulka w 60. i 90+2. minucie na 1-1 i 2-1 (wszedł w 46. minucie)

LKS Goczałkowice – Unia Kosztowy 4-0
Michał Żemła w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 87. minucie)

10. kolejka:
GTS Bojszowy – Grunwald 1-1
Marcin Pokorski w 58. minucie na 1-0 (wszedł w 55. minucie)

Sparta Katowice – Podlesianka Katowice 4-1
Sebastian Kawulka w 48. i 90+3. minucie na 1-1 i 4-1 (wszedł w 45. minucie)
Damian Czapliński w 53. minucie na 3-1 (wszedł w 30. minucie)

AKS Mikołów – Unia Kosztowy 1-1
Michał Wita w 90+3. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)

11. kolejka:
Wawel Wirek – Urania Ruda Ślaska 2-1
Piotr Piętoń w 76. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)

LKS Łąka – Sparta Katowice 3-1
Jan Markowski w 63. minucie na 1-2 (wszedł w 55. minucie)

LKS Goczałkowice – GTS Bojszowy 5-2
Michał Żemła w 82. minucie na 5-2 (wszedł w 77. minucie)

12. kolejka:
Tempo Paniówki – Grunwald Ruda Śląska 2-4
Marcin Pokorski w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 46. minucie)

ZET Tychy – LKS Goczałkowice 0-1
Mateusz Piesiur w 81. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)

13. kolejka:
LKS Goczałkowice – Tempo Paniówki 3-1
Bartłomiej Kordoń w 90+4. minucie na 3-1 (wszedł w 90+2. minucie)

14. kolejka:
Urania Ruda Śląska – LKS Goczałkowice 0-2
Bartłomiej Kordoń w 65. minucie na 2-0 (wszedł w 54. minucie)

Tempo Paniówki – Unia Kosztowy 0-4
Tomasz Wentkowski w 89. minucie na 4-0 (wszedł w 85. minucie)

15. kolejka:
Unia Kosztowy – Urania Ruda Śląska 6-1
Mateusz Demitraszek w 83. minucie na 4-1 (wszedł w 78. minucie)
Tomasz Wentkowski w 86. minucie na 5-1 (wszedł w 52. minucie)

LKS Łąka – AKS Mikołów 2-1
Karol Pitlok w 62. minucie na 1-2 (wszedł w 46. minucie)

16. kolejka:
AKS Mikołów – ZET Tychy 3-1
Piotr Piszczek w 80. i 85. minucie na 2-1 i 3-1 (wszedł w 58. minucie)

Pogoń Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 1-3
Michał Zuga w 90+5. minucie na 3-1 (wszedł w 78. minucie)

17. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – LKS Goczałkowice-Zdrój 1-1
Bartłomiej Kordoń w 62. minucie na 1-1 (wszedł w 60. minucie)

18. kolejka:
AKS Mikołów – Tempo Paniówki 1-0
Piotr Piszczek w 75. minucie na 1-0 (wszedł w 64. minucie)

LKS Goczałkowice-Zdrój – Podlesianka Katowice 4-0
Błażej Grygier w 77. minucie na 3-0 (wszedł w 59. minucie)

19. kolejka:
brak

20. kolejka:
AKS Mikołów – Urania Ruda Śląska 3-0
Jarosław Kowalski w 90+4. minucie na 3-0 (wszedł w 77. minucie)
 

21. kolejka:
Wawel Wirek – Unia Kosztowy 1-1
Dawid Leszków w 84. minucie na 1-1 (wszedł w 75. minucie)
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016