Dżokerzy po 14 kolejkach Klasy A

W inauguracyjnej kolejce Klasy A w trzech przypadkach zawodnicy, którzy pojawili się na placu gry z ławki rezerwowych, wpisali się na listę strzelców.
 
Wyzwolenie Chorzów przegrywało już z Hetmanem Katowice 0-2 i 1-3, aby ostatecznie zremisować 3-3. W 54. minucie trener chorzowian Tomasz Serafin wprowadził do gry Roberta Likszę, który w 93. minucie dał remis gospodarzom. Zawodnik ten ponownie przywdział barwy AKS-u po kilku latach przerwy.
 
Stadion Śląski pokonał Kolejarza Katowice tylko 3-2, choć prowadził 3-0. Bramkę dającą gola kontaktowego dla gości strzelił Mateusz Gnielka w 62. minucie. Na boisku pojawił się 5 minut wcześniej. Dla zawodnika Kolejarza był to pierwszy mecz w seniorach i od razu okraszony golem.
 
Gwiazda Ruda Śląska wróciła z tarczą z Siemianowic, a wynik na 4-1 dla podopiecznych Michała Grzywaczewskiego ustalił w 83. minucie Dominik Szołtysik, przebywający od niespełna kwadransa na boisku.
 
Dżokerzy po 14 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:
4 bramki: Banaś (Stadion), Bełkot (Józefka), Lesik (Gwiazda), Tałady (Grunwald)

2 bramki: Krysiak (UKS Ruch), Mrozik (Szopienice), Parkitny (Stadion), Piwoń (Józefka), Sawicki (Stadion), Spodzieja (UKS Ruch), Szołtysek (Hetman), Witek (Hetman)

1 bramka: Dobrowolski (Szopienice), Florczyk (Wyzwolenie), Gansiniec (UKS Ruch), Gnielka (+1, Kolejarz), Jagiełło (Siemianowiczanka II), Jagodziński (Gwiazda), Kabała (Józefka), Kłos (Siemianowiczanka II), Kłosek (Szopienice), Kolebski (Siemianowiczanka II), Leja (Hetman), Liksza (+1, Wyzwolenie), Mazur (Stadion), Miler (Gwiazda), Nowak (Szopienice), Opeldus (Strażak), Ozaki (Grunwald), Pieszko (Szopienice), Reder (Kolejarz), Ryndak (Kolejarz), Sroka (Józefka), Staniszewski (UKS Ruch), Szołtysik (+1, Gwiazda), Szymoński (Wyzwolenie), Wardzichowski (Gwiazda), Wieczorek (Strażak), Witek (Gwiazda), Zawisza (Hetman)
 
 
DRUŻYNOWO:
Gwiazda (9): 4 – Lesik, 1 – Jagodziński, Miler, Szołtysik, Wardzichowski, Witek
Stadion (9): 4 – Banaś, 2 – Parkitny, Sawicki, 1 – Mazur
Józefka (8): 4 – Bełkot, 2 – Piwoń, 1 – Kabała, Sroka
Hetman (6): 2 – Szołtysek, Witek, 1 – Leja, Zawisza
Szopienice (6): 2 – Mrozik, 1 – Dobrowolski, Kłosek, Nowak, Pieszko
UKS Ruch (6): 2 – Krysiak, Spodzieja, 1 – Gansiniec, Staniszewski
Grunwald (5): 4 – Tałady, 1 – Ozaki
Kolejarz (3): 1 – Gnielka, Reder, Ryndak
Siemianowiczanka II (3): 1 – Jagiełło, Kłos, Kolebski
Wyzwolenie (3): 1 – Florczyk, Liksza, Szymoński
Strażak (2): 1 – Opeldus, Wieczorek
Jastrząb (0)
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – Józefka Chorzów 2-2
Tomasz Bełkot (Józefka) w 51. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Hetman 22 Katowice – UKS Szopienice 2-1
Tomasz Szołtysek (Hetman) w 86. minucie na 2-1 (wszedł w 62. minucie)
 
2. kolejka:
UKS Szopienice – Strażak Mikołów 6-3
Daniel Wieczorek (Strażak) w 82. minucie na 3-5 (wszedł w 75. minucie)
Dawid Dobrowolski (Szopienice) w 88. minucie na 6-3 (wszedł w 46. minucie)
 
Józefka Chorzów – Kolejarz 24 Katowice 6-1
Tomasz Bełkot (Józefka) w 51. minucie na 4-0 (wszedł w 46. minucie)
Piotr Ryndak (Kolejarz) w 83. minucie na 1-6 (wszedł w 46. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – UKS Ruch Chorzów 3-1
Damian Jagiełło (Siemianowiczanka) w 51. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
Mateusz Kłos (Siemianowiczanka) w 82. minucie na 3-1 (wszedł w 67. minucie)
 
Stadion Śląski Chorzów – Hetman 22 Katowice 0-2
Tomasz Leja (Hetman) w 59. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
3. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – UKS Szopienice 0-4
Mateusz Kłosek (Szopienice) w 89. minucie na 3-0 (wszedł w 82. minucie)
Łukasz Pieszko (Szopienice) w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Grunwald Ruda Śląska – Józefka Chorzów 1-2
Tomasz Bełkot (Józefka) w 83. minucie na 1-1 (wszedł w 27. minucie)
 
4. kolejka:
UKS Szopienice – Kolejarz 24 Katowice 3-1
Szymon Mrozik (Szopienice) w 83. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – Strażak Mikołów 4-1
Dominik Opeldus (Strażak) w 87. minucie na 1-4 (wszedł w 65. minucie)
 
UKS Ruch Chorzów – Hetman 22 Katowice 2-0
Bartosz Spodzieja (UKS) w 72. minucie na 1-0 i w 79. minucie na 2-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Stadion Śląski Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska 4-2
Jakub Sawicki (Stadion) w 84. minucie na 3-2 (wszedł w 76. minucie)
Maciej Mazur (Stadion) w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 65. minucie)
 
5. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II 2-1
Dawid Lesik (Gwiazda) w 82. minucie na 1-1 i w 86. minucie na 2-1 (wszedł w 62. minucie)
 
Kolejarz 24 Katowice – Stadion Śląski Chorzów 0-3
Jakub Sawicki (Stadion) w 78. minucie na 3-0 (wszedł w 52. minucie)
 
Strażak Mikołów – UKS Ruch Chorzów 3-2
Jakub Staniszewski (UKS) w 69. minucie na 1-3 (wszedł w 60. minucie)
Kamil Gansiniec (UKS) w 82. minucie na 1-3 (wszedł w 46. minucie)
 
Hetman 22 Katowice – Wyzwolenie Chorzów 1-1
Dariusz Florczyk (Wyzwolenie) w 72. minucie na 1-0 (wszedł w 60. minucie)
 
6. kolejka:
Hetman 22 Katowice – Strażak Mikołów 4-2
Przemysław Witek (Hetman) w 87. minucie na 4-1 (wszedł w 50. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – Kolejarz 24 Katowice 6-1
Kamil Kolebski (Siemianowiczanka) w 84. minucie na 6-0 (wszedł w 65. minucie)
 
UKS Ruch Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska 1-7
Dawid Lesik (Gwiazda) w 71. minucie na 6-1 (wszedł w 46. minucie)
Denis Wardzichowski (Gwiazda) w 84. minucie na 7-1 (wszedł w 46. minucie)
 
7. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II 7-0
Michał Tałady (Grunwald) w 49. minucie na 4-0 i w 60. minucie na 6-0 (wszedł w 46. minucie)
Kaiki Ozaki (Grunwald) w 76. minucie na 7-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Gwiazda Ruda Śląska – Hetman 22 Katowice 2-3
Przemysław Witek (Hetman) w 90+3. minucie na 3-2 (wszedł w 46. minucie)
 
8. kolejka:
Strażak Mikołów – Gwiazda Ruda Śląska 1-1
Daniel Jagodziński (Gwiazda) w 58. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Hetman 22 Katowice – Kolejarz 24 Katowice 7-1
Kamil Zawisza (Hetman) w 61. minucie na 6-1 (wszedł w 54. minucie)
Tomasz Szołtysek (Hetman) w 77. minucie na 7-1 (wszedł w 52. minucie)
 
UKS Szopienice – Józefka Chorzów 2-2
Szymon Mrozik (Szopienice) w 69. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
 
9. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – Wyzwolenie Chorzów 5-1
Wojciech Miler (Gwiazda) w 90. minucie na 5-1 (wszedł w 88. minucie)
 
Józefka Chorzów – Stadion Śląski Chorzów 8-3
Jeremi Piwoń (Józefka) w 50. minucie na 5-0 i w 78. minucie na 7-2 (wszedł w 46. minucie)
Mateusz Banaś (Stadion) w 70. minucie na 2-5 i w 84. minucie na 3-8 (wszedł w 55. minucie)
 
10. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – Kolejarz 24 Katowice 2-0
Dawid Lesik (Gwiazda) w 89. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – Józefka Chorzów 0-2
Tomasz Bełkot (Józefka) w 53. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
11. kolejka:
UKS Szopienice – Stadion Śląski Chorzów 3-2
Marcin Nowak (Szopienice) w 79. minucie na 3-1 (wszedł w 57. minucie)
Filip Parkitny (Stadion) w 86. minucie na 2-3 (wszedł w 46. minucie)
 
Kolejarz 24 Katowice – Wyzwolenie Chorzów 2-2
Łukasz Reder (Kolejarz) w 50. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
Patryk Szymoński (Wyzwolenie) w 62. minucie na 2-1 (wszedł w 30. minucie)
 
Józefka Chorzów – UKS Ruch Chorzów 4-2
Łukasz Krysiak (UKS Ruch) w 71. minucie na 1-2 i w 90. minucie na 2-4 (wszedł w 69. minucie)
Kacper Kabała (Józefka) w 83. minucie na 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Grunwald Ruda Śląska – Gwiazda Ruda Śląska 3-1
Marek Witek (Gwiazda) w 87. minucie na 1-2 (wszedł w 46. minucie)
Michał Tałady (Grunwald) w 90+4. minucie na 3-1 (wszedł w 65. minucie)
 
12. kolejka:
Kolejarz 24 Katowice – Grunwald Ruda Śląska 3-6
Michał Tałady (Grunwald) w 89. minucie na 6-3 (wszedł w 65. minucie)
 
Wyzwolenie Chorzów – Stadion Śląski Chorzów 3-1
Mateusz Banaś (Stadion) w 80. minucie na 1-3 (wszedł w 46. minucie)
 
13. kolejka:
Stadion Śląski Chorzów – MKS Siemianowiczanka II 2-0
Mateusz Banaś (Stadion) w 69. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
Filip Parkitny (Stadion) w 84. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Józefka Chorzów – Strażak Mikołów 4-0
Michał Sroka (Józefka) w 85. minucie na 4-0 (wszedł w 30. minucie)
 
18. kolejka:
Wyzwolenie Chorzów – Hetman 22 Katowice 3-3
Robert Liksza (Wyzwolenie) w 90+3. minucie na 3-3 (wszedł w 54. minucie)
 
Stadion Śląski Chorzów – Kolejarz 24 Katowice 3-2
Mateusz Gnielka (Kolejarz) w 62. minucie na 2-3 (wszedł w 57. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – Gwiazda Ruda Śląska 1-4
Dominik Szołtysik (Gwiazda) w 83. minucie na 4-1 (wszedł w 70. minucie)
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum

Kategorie