Dżokerzy po 12 kolejkach Klasy A

Biorąc pod uwagę 11. i 12. kolejkę oraz zaległe mecze z 9. i 10. kolejki Klasy A, to zawodnicy z ławki zdobyli prawie 1/4 bramek z 63 trafień.
 
Zdarzyło się, że dżokerzy albo podwyższali wynikJeremi Piwoń z Józefki na 5-0 i 7-2 (8-3 ze Stadionem) i Marcin Nowak z Szopienic na 3-1 (3-2 ze Stadionem), albo pieczętowali zwycięstwa swoich zespołówMichał Tałady z Grunwaldu na 3-1 (3-1 z Gwiazdą) oraz na 6-3 (6-3 z Kolejarzem) i Kacper Kabała z Józefki na 4-1 (4-2 z UKS-em Ruchem), albo zdobywali gole kontaktowe dające nadzieję na korzystny rezultatŁukasz Krysiak z UKS-u Ruchu na 1-2 (2-4 z Józefką), Filip Parkitny ze Stadionu na 2-3 (2-3 z Szopienicami) i Marek Witek z Gwiazdy na 1-2 (1-3 z Grunwaldem), albo dawali prowadzenie swoim zespołomŁukasz Reder z Kolejarza na 1-0 (2-2 z Wyzwoleniem) i Patryk Szymoński z Wyzwolenia na 2-1 (2-2 z Kolejarzem), albo trafiali na otarcie łezŁukasz Krysiak z UKS-u Ruchu na 2-4 (2-4 z Józefką), Mateusz Banaś na 2-5 i 3-8 (3-8 z Józefką) oraz na 1-3 (1-3 z Wyzwoleniem).
 
W klasyfikacji dżokerów na prowadzeniu z 4 bramkami znajdują się zawodnicy dwóch rudzkich klubów. Do Dawida Lesika z Gwiazdy dołączył Michał Tałady z Grunwaldu. Za ich plecami o jedno trafienie mniej mają Mateusz Banaś ze Stadionu i Tomasz Bełkot z Józefki.
 
Dżokerzy po 12 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:
4 bramki: Lesik (Gwiazda), Tałady (Grunwald)

3 bramki: Banaś (Stadion), Bełkot (Józefka)

2 bramki: Krysiak (UKS Ruch), Mrozik (Szopienice), Piwoń (Józefka), Sawicki (Stadion), Spodzieja (UKS Ruch), Szołtysek (Hetman), Witek (Hetman)

1 bramka: Dobrowolski (Szopienice), Florczyk (Wyzwolenie), Gansiniec (UKS Ruch), Jagiełło (Siemianowiczanka II), Jagodziński (Gwiazda), Kabała (Józefka), Kłos (Siemianowiczanka II), Kłosek (Szopienice), Kolebski (Siemianowiczanka II), Leja (Hetman), Mazur (Stadion), Miler (Gwiazda), Nowak (Szopienice), Opeldus (Strażak), Ozaki (Grunwald), Parkitny (Stadion), Pieszko (Szopienice), Reder (Kolejarz), Ryndak (Kolejarz), Staniszewski (UKS Ruch), Szymoński (Wyzwolenie), Wardzichowski (Gwiazda), Wieczorek (Strażak), Witek (Gwiazda), Zawisza (Hetman)
 
 
DRUŻYNOWO:
Gwiazda (8): 4 – Lesik, 1 – Jagodziński, Miler, Wardzichowski, Witek
Stadion (7): 3 – Banaś, 2 – Sawicki, 1 – Mazur, Parkitny
Hetman (6): 2 – Szołtysek, Witek, 1 – Leja, Zawisza
Józefka (6): 3 – Bełkot, 2 – Piwoń, 1 – Kabała
Szopienice (6): 2 – Mrozik, 1 – Dobrowolski, Kłosek, Nowak, Pieszko
UKS Ruch (6): 2 – Krysiak, Spodzieja, 1 – Gansiniec, Staniszewski
Grunwald (5): 4 – Tałady, 1 – Ozaki
Siemianowiczanka II (3): 1 – Jagiełło, Kłos, Kolebski
Kolejarz (2): 1 – Reder, Ryndak
Strażak (2): 1 – Opeldus, Wieczorek
Wyzwolenie (2): 1 – Florczyk, Szymoński
Jastrząb (0)
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – Józefka Chorzów 2-2
Tomasz Bełkot (Józefka) w 51. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Hetman 22 Katowice – UKS Szopienice 2-1
Tomasz Szołtysek (Hetman) w 86. minucie na 2-1 (wszedł w 62. minucie)
 
2. kolejka:
UKS Szopienice – Strażak Mikołów 6-3
Daniel Wieczorek (Strażak) w 82. minucie na 3-5 (wszedł w 75. minucie)
Dawid Dobrowolski (Szopienice) w 88. minucie na 6-3 (wszedł w 46. minucie)
 
Józefka Chorzów – Kolejarz 24 Katowice 6-1
Tomasz Bełkot (Józefka) w 51. minucie na 4-0 (wszedł w 46. minucie)
Piotr Ryndak (Kolejarz) w 83. minucie na 1-6 (wszedł w 46. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – UKS Ruch Chorzów 3-1
Damian Jagiełło (Siemianowiczanka) w 51. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
Mateusz Kłos (Siemianowiczanka) w 82. minucie na 3-1 (wszedł w 67. minucie)
 
Stadion Śląski Chorzów – Hetman 22 Katowice 0-2
Tomasz Leja (Hetman) w 59. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
3. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – UKS Szopienice 0-4
Mateusz Kłosek (Szopienice) w 89. minucie na 3-0 (wszedł w 82. minucie)
Łukasz Pieszko (Szopienice) w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Grunwald Ruda Śląska – Józefka Chorzów 1-2
Tomasz Bełkot (Józefka) w 83. minucie na 1-1 (wszedł w 27. minucie)
 
4. kolejka:
UKS Szopienice – Kolejarz 24 Katowice 3-1
Szymon Mrozik (Szopienice) w 83. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – Strażak Mikołów 4-1
Dominik Opeldus (Strażak) w 87. minucie na 1-4 (wszedł w 65. minucie)
 
UKS Ruch Chorzów – Hetman 22 Katowice 2-0
Bartosz Spodzieja (UKS) w 72. minucie na 1-0 i w 79. minucie na 2-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Stadion Śląski Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska 4-2
Jakub Sawicki (Stadion) w 84. minucie na 3-2 (wszedł w 76. minucie)
Maciej Mazur (Stadion) w 87. minucie na 4-2 (wszedł w 65. minucie)
 
5. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II 2-1
Dawid Lesik (Gwiazda) w 82. minucie na 1-1 i w 86. minucie na 2-1 (wszedł w 62. minucie)
 
Kolejarz 24 Katowice – Stadion Śląski Chorzów 0-3
Jakub Sawicki (Stadion) w 78. minucie na 3-0 (wszedł w 52. minucie)
 
Strażak Mikołów – UKS Ruch Chorzów 3-2
Jakub Staniszewski (UKS) w 69. minucie na 1-3 (wszedł w 60. minucie)
Kamil Gansiniec (UKS) w 82. minucie na 1-3 (wszedł w 46. minucie)
 
Hetman 22 Katowice – Wyzwolenie Chorzów 1-1
Dariusz Florczyk (Wyzwolenie) w 72. minucie na 1-0 (wszedł w 60. minucie)
 
6. kolejka:
Hetman 22 Katowice – Strażak Mikołów 4-2
Przemysław Witek (Hetman) w 87. minucie na 4-1 (wszedł w 50. minucie)
 
MKS Siemianowiczanka II – Kolejarz 24 Katowice 6-1
Kamil Kolebski (Siemianowiczanka) w 84. minucie na 6-0 (wszedł w 65. minucie)
 
UKS Ruch Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska 1-7
Dawid Lesik (Gwiazda) w 71. minucie na 6-1 (wszedł w 46. minucie)
Denis Wardzichowski (Gwiazda) w 84. minucie na 7-1 (wszedł w 46. minucie)
 
7. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II 7-0
Michał Tałady (Grunwald) w 49. minucie na 4-0 i w 60. minucie na 6-0 (wszedł w 46. minucie)
Kaiki Ozaki (Grunwald) w 76. minucie na 7-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Gwiazda Ruda Śląska – Hetman 22 Katowice 2-3
Przemysław Witek (Hetman) w 90+3. minucie na 3-2 (wszedł w 46. minucie)
 
8. kolejka:
Strażak Mikołów – Gwiazda Ruda Śląska 1-1
Daniel Jagodziński (Gwiazda) w 58. minucie na 1-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Hetman 22 Katowice – Kolejarz 24 Katowice 7-1
Kamil Zawisza (Hetman) w 61. minucie na 6-1 (wszedł w 54. minucie)
Tomasz Szołtysek (Hetman) w 77. minucie na 7-1 (wszedł w 52. minucie)
 
UKS Szopienice – Józefka Chorzów 2-2
Szymon Mrozik (Szopienice) w 69. minucie na 2-1 (wszedł w 46. minucie)
 
9. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – Wyzwolenie Chorzów 5-1
Wojciech Miler (Gwiazda) w 90. minucie na 5-1 (wszedł w 88. minucie)
 
Józefka Chorzów – Stadion Śląski Chorzów 8-3
Jeremi Piwoń (Józefka) w 50. minucie na 5-0 i w 78. minucie na 7-2 (wszedł w 46. minucie)
Mateusz Banaś (Stadion) w 70. minucie na 2-5 i w 84. minucie na 3-8 (wszedł w 55. minucie)
 
10. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska – Kolejarz 24 Katowice 2-0
Dawid Lesik (Gwiazda) w 89. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
11. kolejka:
UKS Szopienice – Stadion Śląski Chorzów 3-2
Marcin Nowak (Szopienice) w 79. minucie na 3-1 (wszedł w 57. minucie)
Filip Parkitny (Stadion) w 86. minucie na 2-3 (wszedł w 46. minucie)
 
Kolejarz 24 Katowice – Wyzwolenie Chorzów 2-2
Łukasz Reder (Kolejarz) w 50. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
Patryk Szymoński (Wyzwolenie) w 62. minucie na 2-1 (wszedł w 30. minucie)
 
Józefka Chorzów – UKS Ruch Chorzów 4-2
Łukasz Krysiak (UKS Ruch) w 71. minucie na 1-2 i w 90. minucie na 2-4 (wszedł w 69. minucie)
Kacper Kabała (Józefka) w 83. minucie na 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Grunwald Ruda Śląska – Gwiazda Ruda Śląska 3-1
Marek Witek (Gwiazda) w 87. minucie na 1-2 (wszedł w 46. minucie)
Michał Tałady (Grunwald) w 90+4. minucie na 3-1 (wszedł w 65. minucie)
 
12. kolejka:
Kolejarz 24 Katowice – Grunwald Ruda Śląska 3-6
Michał Tałady (Grunwald) w 89. minucie na 6-3 (wszedł w 65. minucie)
 
Wyzwolenie Chorzów – Stadion Śląski Chorzów 3-1
Mateusz Banaś (Stadion) w 80. minucie na 1-3 (wszedł w 46. minucie)
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Kategorie