Dolaciński i Wilk dołączyli do kadry I zespołu

Kamil Dolaciński ze Stadionu Śląskiego Chorzów i Patrycjusz Wilk (ostatnio bez przynależności klubowej) to kolejni zawodnicy, którzy dołączyli do kadry I zespołu Grunwaldu.

Kamil Dolaciński (na zdjęciu) urodził się 1 października 1998 roku. Jest wychowankiem Stadionu Śląskiego Chorzów, w którym grał nieprzerwanie do czerwca 2018 roku. Na boisku występuje na pozycji napastnika.
W dwóch ostatnich sparingach zdobył jedną bramkę – przeciwko Siemianowiczance II (na 2-0).

Z kolei Patrycjusz Wilk (ur. 19 stycznia 1990 roku) przez ostatnie kilka lat nie grał w żadnym klubie, a wcześniej bronił barw Wawelu Wirek.
W sparingu przeciwko Zantce Chorzów wszedł na kilkanaście minut i w 87. minucie miał świetną okazję na wyrównującego gola, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.