„Ciaciana” sprawdzi „Zielonych”

Po dwóch rywalach z Klasy A, w trzecim sparingu Grunwald zmierzy się z zespołem Klasy Okręgowej, MKS-em Siemianowiczanką. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 11:30 na sztucznym boisku w Siemianowicach.

Podopieczni Krzysztofa Szybieloka po rundzie jesiennej zajmują w katowicko-sosowieckiej okręgówce 10. miejsce. Biorąc pod uwagę przedsezonowe osłabienia i nienajlepszą pierwszą część jesieni (2 zwycięstwa, remis i 6 porażek), pozycja wyjściowa przed rundą wiosenną wydaje się bardzo dobra. Siemianowiczanka zawdzięcza to udanemu finiszowi – w 8 meczach zanotowała 5 zwycięstw i 3 porażki. Bilans bramkowy wynosi 33-36. Najlepszym strzelcem zespołu z 5 bramkami jest Kajetan Bocek. Po 4 trafienia mają Damian Kowalczyk, Adam Krakowski i Kamil Witkowski.

„Ciaciana” rozegrała w okresie przygotowawczym trzy sparingi:
5-1 pokonała ŁTS Łabędy (Klasa Okręgowa)
4-3 pokonała Sośnicę Gliwice (Klasa Okręgowa)
3-6 przegrała z Orłem Białym Brzeziny Śląskie (Klasa A)