27. kolejka: Polegli po walce

Grunwald Ruda Śląska 1-5 Piast Bieruń (1-2)

0-1 Brzeziński, 22 min – po dośrodkowaniu Włocha
0-2 Włoch, 23 min – po zagraniu Brzezińskiego
1-2 Ochnio, 28 min (wolny) – po faulu na Gąsiorze
1-3 Brzeziński, 76 min – po podaniu J.Cecugi
1-4 Kocoń, 78 min – po podaniu Grzegorzka
1-5 Włoch, 90+1 min – po podaniu Marka Walkiewicza

W 90. minucie Włoch (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego – Kurpas (Grunwald) sparował piłkę na słupek.

W I zespole Grunwaldu zadebiutowało dwóch zawodników z rocznika 2002 – Patryk Sobstyl (rozegrał cały mecz) i Michał Podlacha (pojawił się na ostatnie 20 minut).

GRUNWALD:
Lamlih (65. Kurpas) – Sobstyl, Oswald (kpt), Wojtaczka, Chmielarski – Kozłowski (70. Podlacha), Ochnio, Majchrzyk, Kowalcze – Ogłoza, Gąsior
Rezerwa: Burdzik

Trener: Teodor WAWOCZNY
II trener: Dariusz CZECH

PIAST:
Brandys – M.Bobla (86. Mariusz Walkiewicz), Podsiedlik (46. Jurecki), P.Cecuga (kpt), Mrowiec (46. Marek Walkiewicz) – S.Bobla, Toporczyk – Brzeziński (86. Szmidt), J.Cecuga (77. Grzegorzek), Włoch – Grzywa (46. Kocoń)
Rezerwa: Szewczyk

Trener: Andrzej BALON

Sędziowie: Dariusz Lenort (Pietrowice Wielkie) – Piotr Poznański (Pietrowice Wielkie), Czesław Porwoł (Lubomia)

Żółte kartki: brak