24. kolejka: Mecz zakończony w 20. minucie i po kilku minutach wznowiony

Grunwald Ruda Śląska 2-0 UKS Szopienice (1-0)

1-0 Ogłoza, 18 min – po podaniu Kowalczyka
2-0 Dolecki, 78 min – po podaniu Petrusa

W 20. minucie meczu sędzia główny ukarał bramkarza gości czerwoną kartką (golkiper uderzył głową sędziego asystenta w twarz, a następnie próbował uderzyć go pięścią w twarz) i zakończył mecz. Po kilku minutach i konsultacjach z kapitanami obu zespołów oraz poszkodowanym sędzią asystentem, którzy wyrazili zgodę na dalsze kontynuowanie zawodów, mecz został wznowiony i kontynuowany do końca.

(20.) A.Woźniak (bramkarz, Szopienice) – naruszenie nietykalności sędziego asystenta

(43.) Dudzik (bramkarz, Szopienice) – akcja ratunkowa – zagranie ręką poza polem karnym

W 43. minucie po czerwonej kartce dla drugiego bramkarza gości w bramce stanął obrońca Grzegorz Jarek i bronił do końca meczu.

GRUNWALD:
Kurpas – Poprawa, Ostrowski (kpt), Wojtaczka, Oswald (57. Kozłowski, 82. Sobstyl) – Kowalczyk, Petrus, Dolecki, Chmielarski – Ogłoza (82. Kasprzyk), Gąsior (69. Botor)
Rezerwa: –

Trener: Michał SZYGUŁA

UKS:
A.Woźniak – Jochimczyk, Stachoń, Jarek (od 43. minuty jako bramkarz), Choroś (46. Zielosko, 59. Głowa) – Gajda (75. Witkowski), Chodak (kpt), Nowak (82. Samojluk), Yevtushenko – Kawulka (20. Dudzik), Ł.Wentkowski (46. Stachoń)
Rezerwa: –

Trener: Adam DOBROWOLSKI

Sędziowie: Michał Pisarek – Radosław Szpiech, Tomasz Szołtysek (Podokręg Katowice)

Żółte kartki: Choroś (28.), Nowak (69.)

Czerwone kartki: A.Woźniak (20.), Dudzik (43.)