Dżokerzy Klasy Okręgowej grupy 1 – Sezon 2017/2018

Po 15 kolejkach liderem klasyfikacji dżokerów z 3 bramkami jest Krzysztof Gondzik z MKS-u Mysłowice. Z kolei jego zespół z 8 trafieniami przewodzi w klasyfikacji zespołowej.
 
 
Dżokerzy po 15 kolejkach:
 
INDYWIDUALNIE:

3 bramki: Gondzik (MKS Mysłowice)
 

2 bramki: Bogdański (MKS Mysłowice), Kaczmarczyk (Podlesianka), Magiera (Piast), Pawłowski (Kosztowy), Piszczek (Mikołów), Wolny (Kosztowy)
 

1 bramka: Bryk (MKS Mysłowice), Cuber (Pogoń Imielin), Czapliński (Sparta), Golasz (MKS Mysłowice), Gomola (Urania), Grajcarek (Iskra), R.Grzesik (Urania), Ilnicki (Pogoń Ruda Śl.), Jarczok (Łąka), Jażdżewski (Sokół), Kawulka (Sparta), Kornas (Urania), W.Kowalski (MKS Mysłowice), Lesik (Pogoń Ruda Śl.), Leszków (Wawel), Małkowski (Kosztowy), Mąka (Iskra), Parzniewski (Grunwald), Polak (Mikołów), Smajdor (Krupiński), Szczęsny (Ogrodnik), Wojtynek (Sparta), Zając (Ogrodnik), Zając (Podlesianka), Żur (Iskra)
 
 
DRUŻYNOWO:

MKS Mysłowice (8): 3 – Gondzik, 2 – Bogdański, 1 – Bryk, Golasz, W.Kowalski
Kosztowy (5): 2 – Pawłowski, Wolny, 1 – Małkowski
Iskra (3): 1 – Grajcarek, Mąka, Żur
Mikołów (3): 2 – Piszczek, 1 – Polak
Podlesianka (3): 2 – Kaczmarczyk, 1 – Zając
Sparta (3): 1 – Czapliński, Kawulka, Wojtynek
Urania (3): 1 – Gomola, R.Grzesik, Kornas
Ogrodnik (2): 1 – Szczęsny, Zając
Piast (2): 2 – Magiera
Pogoń Ruda Śl. (2): 1 – Ilnicki, Lesik
Grunwald (1): 1 – Parzniewski
Imielin (1): 1 – Cuber
Krupiński (1): 1 – Smajdor
Łąka (1): 1 – Jarczok
Sokół (1): 1 – Jażdżewski
Wawel (1): 1 – Leszków
 
 
DŻOKERZY KOLEJKA PO KOLEJCE:
1. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Krupiński Suszec 7-1
Artur Kornas (Urania) w 65. minucie na 5-1 (wszedł w 60. minucie)
Robert Grzesik (Urania) w 78. minucie na 6-1 (wszedł w 70. minucie)
 
LKS Łąka – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Norbert Jarczok (Łąka) w 88. minucie na 4-1 (wszedł w 85. minucie)
 
Iskra Pszczyna – AKS Mikołów 1-5
Piotr Piszczek (AKS) w 55. i 78. minucie na 3-1 i 4-1 (wszedł w 46. minucie)
 
2. kolejka:
Unia Kosztowy – Iskra Pszczyna 2-1
Łukasz Mąka (Iskra) w 69. minucie na 0-1 (wszedł w 61. minucie)
 
AKS Mikołów – Ogrodnik Tychy 3-2
Paweł Polak (AKS) w 90+3. minucie na 3-2 (wszedł w 60. minucie)
 
3. kolejka:
Wawel Wirek – Sparta Katowice 1-5
Maciej Wojtynek (Sparta) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 70. minucie)
 
MKS Mysłowice – Sokół Wola 5-1
Krzysztof Gondzik (MKS) w 61. minucie na 4-0 (wszedł w 55. minucie)
Adrian Bogdański (MKS) w 87. minucie na 5-1 (wszedł w 55. minucie)
 
4. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Imielin 0-4
Grzegorz Cuber (Pogoń) w 90. minucie na 4-0 (wszedł w 65. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Ogrodnik Tychy 3-1
Przemysław Szczęsny (Ogrodnik) w 86. minucie na 1-2 (wszedł w 68. minucie)
 
5. kolejka:
MKS Mysłowice – Pogoń Ruda Śląska 2-1
Wojciech Kowalski (MKS) w 49. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
6. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – MKS Mysłowice 1-4
Hubert Parzniewski (Grunwald) w 90+1. minucie na 1-4 (wszedł w 81. minucie)
 
7. kolejka:
Sparta Katowice – Pogoń Ruda Śląska 4-1
Damian Czapliński (Sparta) w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 55. minucie)
 
LKS Łąka – Piast Bieruń 0-2
Sławomir Magiera (Piast) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
 
8. kolejka:
brak
 
9. kolejka:
Sokół Wola – Grunwald Ruda Śląska 3-0
Jakub Jażdżewski (Sokół) w 77. minucie na 2-0 (wszedł w 59. minucie)
 
10. kolejka:
Ogrodnik Tychy – MKS Mysłowice 2-2
Adam Zając (Ogrodnik) w 75. minucie na 2-0 (wszedł w 55. minucie)
Krzysztof Gondzik (MKS) w 79. minucie z karnego na 1-2 (wszedł w 55. minucie)
 
Unia Kosztowy – Sparta Katowice 3-1
Maciej Wolny (Unia) w 65. minucie z karnego na 2-1 i w 67. minucie na 3-1 (wszedł w 46. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Wawel Wirek 0-2
Dawid Leszków (Wawel) w 88. minucie na 2-0 (wszedł w 60. minucie)
 
LKS Łąka – Podlesianka Katowice 3-3
Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) w 90+4. minucie na 3-3 (wszedł w 65. minucie)
 
11. kolejka:
MKS Mysłowice – LKS Łąka 3-2
Marcin Golasz (MKS) w 85. minucie na 3-2 (wszedł w 70. minucie)
 
Sparta Katowice – Iskra Pszczyna 2-3
Sebastian Kawulka (Sparta) w 72. minucie na 2-2 (wszedł w 54. minucie)
 
Pogoń Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 3-0
Beniamin Ilnicki (Pogoń) w 73. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
Dawid Lesik (Pogoń) w 89. minucie na 3-0 (wszedł w 79. minucie)
 
Krupiński Suszec – AKS Mikołów 3-0
Paweł Smajdor (Krupiński) w 90. minucie na 3-0 (wszedł w 80. minucie)
 
12. kolejka:
Urania Ruda Śląska – MKS Mysłowice 0-3
Mateusz Bryk (MKS) w 48. minucie na 2-0 (wszedł w 46. minucie)
Adrian Bogdański (MKS) w 78. minucie na 3-0 (wszedł w 71. minucie)
 
Pogoń Imielin – Podlesianka Katowice 1-2
Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) w 69. minucie na 2-1 (wszedł w 65. minucie)
 
Piast Bieruń Nowy – Grunwald Ruda Śląska 6-2
Sławomir Magiera (Piast) w 66. minucie na 5-2 (wszedł w 57. minucie)
 
13. kolejka:
Pogoń Ruda Śląska – Unia Kosztowy 1-4
Łukasz Małkowski (Unia) w 86. minucie na 4-1 (wszedł w 68. minucie)
 
14. kolejka:
Urania Ruda Śląska – Sparta Katowice 1-0
Jakub Gomola (Urania) w 90+3. minucie na 1-0 (wszedł w 70. minucie)
 
Podlesianka Katowice – MKS Mysłowice 2-0
Adam Zając (Podlesianka) w 80. minucie na 1-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Unia Kosztowy – Grunwald Ruda Śląska 13-0
Łukasz Pawłowski (Unia) w 51. i 79. minucie na 7-0 i 12-0 (wszedł w 46. minucie)
 
Iskra Pszczyna – Pogoń Ruda Śląska 6-0
Andrzej Żur (Iskra) w 88. minucie na 6-0 (wszedł w 46. minucie)
 
15. kolejka:
Grunwald Ruda Śląska – Iskra Pszczyna 0-3
Michał Grajcarek (Iskra) w 66. minucie na 2-0 (wszedł w 56. minucie)
 
MKS Mysłowice – Piast Bieruń Nowy 1-2
Krzysztof Gondzik (MKS) w 90+2. minucie na 1-2 (wszedł w 70. minucie)
 
źródło: na podstawie portalu laczynaspilka.pl