Archiwum: Lipiec 2018

Zagraj w sobotę na Stadionie Śląskim!

Stadion Śląski, na którym swoje niezapomniane mecze grała reprezentacja Polski i śląskie kluby rywalizujące w europejskich pucharach oraz meczach ligowych, 4 sierpnia o godzinie 13:00 otwiera swoje bramy dla wszystkich miłośników piłki nożnej.
 
Rozgrzewkę będzie można zrobić w „Sportowym…

Czytaj więcej

W pucharze z AKS-em II

Wydział Gier Podokręgu Katowice dokonał losowania par I rundy Pucharu Polski.
 
Grunwald zagra w Mikołowie z A-klasową rezerwą AKS-u. Mecz odbędzie się 21 sierpnia (wtorek) o godz. 17:30.
 
Nowością w rozgrywkach pucharowych na szczeblu Podokręgu jest brak…

Czytaj więcej

Pierwsze treningi grup młodzieżowych Grunwaldu

Grupy młodzieżowe Grunwaldu wracają do treningów.
       
Poniżej terminy pierwszych zajęć:
     
Juniorzy młodsi 2002/2003 – trener Andrzej Ziob
30 lipca (poniedziałek) godz. 16:00
 
Trampkarze 2004/2005 – trener Dariusz Czech
10 sierpnia (piątek) godz.…

Czytaj więcej

Tylko remis z Zaborzem

Grunwald Ruda Śląska 1-1 MKS Zaborze (0-0)
 
1-0 Spalony, 78 min (głową)
1-1 Zawodnik testowany, 79 min (głową)
 

GRUNWALD:
Kurpas – Kowalcze, Zawodnik testowany 1, Zawodnik testowany 2, Wojtaczka – Ogłoza (81. Botor), Babisz, Majchrzyk (84.…

Czytaj więcej

Zaborze trenera Zioba kolejnym sparingpartnerem

W sobotę podopieczni Michała Szyguły rozegrają drugi sparing tego lata. Przeciwnikiem będzie MKS Zaborze – początek spotkania w Halembie o godz. 11:00.
 
W sezonie 2017/2018 MKS był beniaminkiem Klasy Okręgowej grupy 2, w której zajął 15. miejsce i spadł…

Czytaj więcej

Harmonogram gier sparingowych Grunwaldu

W okresie przygotowawczym do rundy jesiennej sezonu 2018/2019 trener Grunwaldu Michał Szyguła zaplanował 5 sparingów. Godziny i miejsca meczów będą ustalane na bieżąco.
 
Harmonogram gier Grunwaldu:
 
21 lipca (sobota) Orzeł Psary – Babienica (częstochowska Klasa Okręgowa) 3-1
 …

Czytaj więcej

Michał Szyguła trenerem Grunwaldu

W sobotnim sparingu z Orłem Psary – Babienica Grunwald z ławki poprowadził Michał Szyguła, który w nadchodzącym sezonie 2018/2019 będzie odpowiadał za wyniki I zespołu z Halemby.
 
Ten 30-letni szkoleniowiec przygodę z piłką jako zawodnik rozpoczynał w Zantce…

Czytaj więcej

Zwycięstwo na początek

Grunwald Ruda Śląska 3-1 Orzeł Psary – Babienica (2-0)
 
(grano 2 x 40 minut)
 
1-0 Kozłowski, 16 min
2-0 Zawodnik testowany 4, 24 min
2-1 Zawodnik testowany, 47 min
3-1 Zawodnik testowany 4, 51 min…

Czytaj więcej

Pierwszy sparing przed Grunwaldem

W czwartek 12 lipca, już pod okiem nowego trenera, z przygotowaniami do nowego sezonu wystartował I zespołu Grunwaldu.
 
Pierwszy pełny cykl treningowy „Zieloni” rozpoczęli w poniedziałek 16 lipca i zakończą jutro sparingiem u siebie o godz. 11:00 z Orłem…

Czytaj więcej

Dżokerzy po 30 kolejkach Klasy Okręgowej – Grzegorz Cuber i Łukasz Pawłowski najlepsi

W sezonie 2017/2018 najlepszymi dżokerami w Klasie Okręgowej grupie 1 byli Grzegorz Cuber z Pogoni Imielin (zagrał w 16 meczach, w tym 15 razy wchodził z ławki – 8 jesienią i 7 wiosną) i Łukasz Pawłowski z Unii Kosztowy (zagrał…

Czytaj więcej