Zwycięstwo i porażka w turnieju w Mikołowie

W sobotę 30 września odbył się czwarty turniej w ramach Ligi Żaków rocznika 2009. „Zieloni” wybrali się do pobliskiego Mokrego, dzielnicy Mikołowa.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny: miejscowy Orzeł, Gwiazda Ruda Śląska i Grunwald. Nie dotarła Victoria Katowice. W pierwszym meczu Grunwald przegrał z Orłem Mokre 3-5, a w drugim pokonał Gwiazdę 4-3. Podopieczni Ireneusza Adamczyka wystąpili w następującym składzie: Bartosz Adamczyk, Filip Brachmański, Tomasz Chodzidło, Dominik Gans, Leon Gawenda, Karol Grzybek, Krzysztof Kołacz, Bartosz Mańka, Sebastian Mazurek, Nikodem Ołota, Daniel Piecuch, Sebastian Rybka, Jan Wawro, Olaf Wiciok.

Gospodarzem kolejnego turnieju będzie Grunwald. W sobotę 7 października o godz. 12:00 do Halemby zawitają zespoły z Katowic: AP Champions, Kuźnica i Rozwój.