Dobry występ rocznika 2009 w Chorzowie

W sobotę podopieczni Ireneusza Adamczyka wzięli udział w turnieju halowym w hali MORiS w Chorzowie.

Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym, bez klasyfikacji końcowej. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze notując dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę. Wszyscy rywale Grunwaldu zaprezentowali wysoki poziom.

Komplet wyników naszej drużyny:

Ruch Chorzów – Grunwald 1-1 (Gans)
Espanola Jaworzno – Grunwald 0-1 (K.Józiak)
Stadion Śląski – Grunwald 0-2 (Kołacz, Gans)
Sparta Katowice – Grunwald 2-0
Unia Kosztowy – Grunwald 1-1 (Wiciok)

Zdecydowanie najlepszą drużyną turnieju była Sparta Katowice, która odniosła komplet zwycięstw. Właśnie katowiczanie, jako jedyni, znaleźli sposób na pokonanie „Zielonych”.

Trener Ireneusz Adamczyk był zadowolony z postawy wszystkich zawodników. Niezależnie, kto pojawił się na parkiecie, nie zawiódł i miał wkład w dobrą grę drużyny, powodując u trenera pozytywny ból głowy przy ustalaniu składu.

Kadra Grunwaldu:
Bartosz Adamczyk, Dominik Gans, Kamil Józiak, Mateusz Józiak, Krzysztof Kołacz, Dawid Krawczyk, Sebastian Mazurek, Bartosz Myśliwczyk, Daniel Piecuch, Olaf Wiciok
Trener: Ireneusz Adamczyk