Walkowery dla roczników 2006 i 2007

Na ostatnim posiedzeniu Wydział Gier Podokręgu Katowice zweryfikował walkowerami cztery mecze, z których dwa zostały orzeczone na korzyść Grunwaldu.

Decyzje:

– Wydział Gier zweryfikował zawody IV ligi okręgowej Orlików E1 (2006) z 24 kwietnia AKS Wyzwolenie Cez Chorzów – GKS Grunwald Ruda Śląska jako walkower 0:9 (na boisku 1:9) i 3 punkty na korzyść GKS Grunwald Ruda Śląska z powodu gry nieuprawnionego zawodnika Job Daniel w drużynie AKS Wyzwolenie Cez Chorzów.

– Wydział Gier zweryfikował zawody IV ligi okręgowej Orlików Młodszych E2 (2007) grupy 2 z 25 kwietnia GKS GieKSa II Katowice S.A. – GKS Grunwald Ruda Śląska jako walkower 0:3 (na boisku 15:2) i 3 punkty na korzyść GKS Grunwald Ruda Śląska z powodu gry nieuprawnionego zawodnika Cichoń Daniel w drużynie GKS GieKSa Katowice.

Komunikat numer 10 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny Podokręgu Katowice: ZOBACZ