D.Kempka – X.Skóra, R.Wydra (kpt), K.Dajka – J.Kępczyński – P.Wójcik, F.Kwaśniewski
oraz R.Krieger – K.Drążkiewicz, K.Gajewski, S.Mitula, M.Skóra, W.Stępień, K.Sura
Trener: Marek FEIGE
Kierownik: Tomasz BROŻEK

W drugim meczu u siebie w rundzie wiosennej zawodnicy Grunwaldu odnieśli drugie zwycięstwo, jednak nie przyszło ono łatwo. Wynik meczu otworzył w 8. minucie Kamil Dajka, który pokonał bramkarza strzałem głową. Na 2-0 podwyższył Filip Kwaśniewski. Napastnik Grunwaldu dośrodkował piłkę z rzutu rożnego i ta wpadła do siatki przy krótkim słupku. W 23. minucie goście z Katowic zdobyli bramkę kontaktową, ale po chwili Jakub Kępczyński odebrał piłkę obrońcy i po samotnym rajdzie pokonał bramkarza ustalając wynik do przerwy na 3-1.
Po przerwie goście ruszyli do ataku. Znakomicie między słupkami spisywał się Dawid Kempka, który wybronił dwie setki. W 36. minucie pędzącemu Jakubowi Kępczyńskiemu obrońca wybił piłkę spod nóg i… trafił do własnej bramki. Po chwili napastnik Silesii otrzymał podanie za plecy obrońców i ubiegł wychodzącego bramkarza. Niedługo goście cieszyli się z bramki, bowiem Jakub Kępczyński poradził sobie z obrońcami i podwyższył na 5-2. Goście nie dali za wygraną i w ciągu dwóch minut zbliżyli się na jedno trafienie. Końcówka należała już do Grunwaldu. Najpierw poprzeczka uratowała zespół z Katowic od utraty gola, a w doliczonym czasie gry Jakub Kępczyński powtórzył wyczyn z meczu z GieKSą i zdobył gola z rzutu wolnego niemal z połowy boiska. Nie bez winy był przy golu bramkarz Silesii. Tym samym pomocnik Grunwaldu skompletował hat tricka.
Już w najbliższą środę Grunwald rozegra awansem (z 1 maja) mecz z Orlikiem – początek o godz. 17:00.