Łukasz Koś (trener rocznika 2004): Powalczymy o awans

Kolejnym rocznikiem, który startuje w ten weekend (a właściwie już wystartował, gdyż w trakcie pisania tego niusa Grunwald zremisował w Lipinach 2-2) jest rocznik 2004.
 
„Zieloni” w 4-zespołowej stawce VI ligi okręgowej rozegrają mecze systemem 4-rundowym, czyli 4 razy z każdym przeciwnikiem (2 u siebie i 2 na wyjeździe). Mecze trwają 2×30 minut, a zespoły występują w 9-osobowych składach.

 

Trener Łukasz Koś deklaruje, że prowadzony przez niego zespół powalczy o awans do V ligi.

 

Zespół wzmocniło 6 zawodników: Maciej Toborek (2005) z Pogoni Ruda Śląska, Tomasz Broniszewski, Łukasz Krawczyk, Dawid Rossmann i Piotr Wiktor (wszyscy 2005) z Gwiazdy Ruda Śląska oraz Marcel Godlewski (2005), który do tej pory nie grał w żadnym klubie.

 


 
Miejsca rocznika 2004 od czasu wprowadzenia przez PZPN „Unifikacji Organizacji Współzawodnictwa i Szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej” (ZOBACZ unifikację):
 

2014/2015: I liga okręgowa Orlików 2004 (E1) – 9. miejsce /na podstawie zajętego miejsca Grunwald zakwalifikowany został do V ligi od rundy jesiennej 2015/
 
2015 jesień: V liga okręgowa Młodzików Młodszych 2004 (D2) – 1. miejsce (awans) – Gol w doliczonym czasie dał awans

2016 wiosna: IV liga okręgowa Młodzików Młodszych 2004 (D2) – 8. miejsce (spadek)
 
2017 jesień: V liga okręgowa Młodzików 2004 (D1) – 8. miejsce (spadek)
 
 
Trener Łukasz Koś prowadzi zespół od 01.08.2015 r. Do tej pory na ławce trenerskiej zasiadał w 38 meczach.
 
Bilans spotkań i bramek rocznika 2004:
15.09.2012  – 12.11.2016
104 spotkania: 30 zwycięstw, 10 remisów, 64 porażki; bramki: 309-567
 
Na 104 mecze rocznika 2004 w historii najwięcej meczów rozegrali (pierwsza „10”):
100Wydra Oliwier
94 – Jureczko Igor
87 – Cygan Kamil
85 – Tałady Michał
79 – Koptin Jakub
72 – Otto Szymon
48 – Górski Sebastian
47 – Siekiera Damian
40 – Dutkiewicz Filip
37 – Gabrysiak Szymon
37 – Skorupa Mateusz
 
Z kolei z 309 bramek najwięcej strzelili (pierwsza „10”):
89Tałady Michał
80 – Otto Szymon
33 – Jastrzembski Mateusz
23 – Jureczko Igor
17 – Glaza Jakub
8 – Kopyciok Igor
6 – Cygan Kamil
6 – Powała Kamil
5 – Heblik Karol
5 – Paliński Dawid
5 – Pawluk Roksana
 


 
Kadra Grunwaldu w VI lidze okręgowej Młodzików 2004 (D1):
 
Rocznik 2004 (13):
Bojarski Mateusz
Cygan Kamil
Dudek Denis
Gabrysiak Szymon
Glaza Jakub
Górski Sebastian
Jureczko Igor
Siekiera Damian
Skorupa Mateusz
Świerczyna Mateusz
Tałady Michał
Wojtanowski Igor
Wydra Oliwier
 
Rocznik 2005 (14):
Broniszewski Tomasz
Godlewski Marcel
Janiszewski Dawid
Koptin Jakub
Kowalew Dominik
Krawczyk Łukasz
Rogowski Sidwicjusz
Rossmann Dawid
Toborek Maciej
Ulbrich Bartosz
Wiktor Piotr
Wysoczański Paweł
Zastawny Michał
Żernicki Dawid
 
Terminarz:
26.03.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: Naprzód Lipiny – GRUNWALD
02.04.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: GRUNWALD – Bonito Murcki
09.04.2017 (niedziela) godz. 12:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – APN Katowice
22.04.2017 (sobota) godz. 15:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – Naprzód Lipiny
30.04.2017 (niedziela) godz. 14:00 Młodziki 2004: Bonito Murcki – GRUNWALD
07.05.2017 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2004: APN Katowice – GRUNWALD
14.05.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: Naprzód Lipiny – GRUNWALD
21.05.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: GRUNWALD – Bonito Murcki
28.05.2017 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – APN Katowice
03.06.2017 (sobota) godz. 9:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – Naprzód Lipiny
11.06.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: Bonito Murcki – GRUNWALD
18.06.2017 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2004: APN Katowice – GRUNWALD
 

Archiwum
Kategorie