Znamy terminarz grupy mistrzowskiej z udziałem juniorów Grunwaldu

Znamy już terminarz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów grupy północnej mistrzowskiej, w której będą rywalizowali juniorzy Grunwaldu (rocznik 2002 i młodsi).

„Zieloni” I rundę II Ligi Wojewódzkiej Juniorów grupy północnej podgrupy 2 mieli zakończyć 28 marca w Rybniku, jednak w związku z zawieszeniem rozgrywek Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego ZPN uznała ten mecz, który nie miał już wpływu na układ tabeli (ROW II i Grunwald awansowały do grupy mistrzowskiej), za nieodbyty bez przyznawania punktów.

W II rundzie w grupie mistrzowskiej (zespoły startują „od zera”, zagrają mecz i rewanż – w sumie 14 kolejek, a awans do I ligi uzyska najlepszy zespół) zagrają:

– z II ligi grupy północnej podgrupy 1 (tabela)
1. Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.
2. KS MOSiR Stal Zabrze
3. AKS 2020 Górnik Niwka Sosnowiec
4. KOS Victoria 1922 Częstochowa

– z II ligi grupy północnej z podgrupy 2 (tabela)
1. KS ROW 1964 II Rybnik
2. GKS GieKSa II Katowice S.A.
3. GKS Grunwald Ruda Śląska
4. MKS Concordia Knurów

Podopieczni Dariusza Czecha rozpoczną zmagania w grupie mistrzowskiej 18 kwietnia meczem u siebie z AKS-em 2020 Górnikiem Niwka Sosnowiec.

Terminarz: II Ligi Wojewódzkiej Juniorów grupy północnej mistrzowskiej