Walkowery dla roczników 2000/2001 i 2007

Zgodnie z przypuszczeniami – „2007: Przegrali, a wygrają walkowerem?” – Wydział Gier Podokręgu Katowice zweryfikował mecz APN Siemianowice – Grunwald jako walkower 3-0 dla Grunwaldu.

Na ostatnim posiedzeniu Wydział Gier Podokręgu Katowice zweryfikował walkowerami kilka meczów, z których dwa zostały orzeczone na korzyść Grunwaldu.

Decyzje:

– Wydział Gier zweryfikował mecz VI ligi okręgowej Juniorów Młodszych B1 z 1 kwietnia KS Górnik 09 Mysłowice – GKS Grunwald Ruda Śląska jako walkower 0:8 (na boisku 0:8) i 3 punkty na korzyść GKS Grunwald Ruda Śląska z powodu gry nieuprawnionego zawodnika Jamrozy Dawid w drużynie KS Górnik 09 Mysłowice.

– Wydział Gier zweryfikował zawody IV ligi okręgowej Orlików Młodszych E2 grupy 2 z 4 kwietnia APN Siemianowice Śląskie – GKS Grunwald Ruda Śląska jako walkower 0:3 (na boisku 6:3) i 3 punkty na korzyść GKS Grunwald Ruda Śląska z powodu gry nieuprawnionego zawodnika Swołkowicz Wojciech w drużynie APN Siemianowice Śląskie.

Komunikat numer 7 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny Podokręgu Katowice: ZOBACZ