Tabele młodzieży Grunwaldu po rundzie jesiennej 2017

Podokręg Katowice opublikował dzisiaj oficjalne tabele po rundzie jesiennej 2017.
 
Cztery zespoły Grunwaldu wywalczyły 1. miejsca (2001, 2003, 2004, 2005) i tym samym awansowały o szczebel wyżej, dwa zajęły 7. miejsca (2006 i 2007) i utrzymały swój status, natomiast rocznik 2008 ma przed sobą jeszcze rundę rewanżową (wiosenną) – po niej nastąpi podział na ligę III, IV, itd. na podstawie zajętego miejsca – a obecnie plasuje się na wysokiej, 5. pozycji. Z kolei rocznik 2009 (i młodsi) rywalizuje w turniejach bez punktów i tabel – od sierpnia/września 2018 rozpocznie od IV ligi.
 
 
Z – Zwycięstwa, R – Remisy, P – Porażki
 
 
V Liga Okręgowa Juniorów Młodszych (B1 – 2001)

Mecze
Punkty
-
Z
-
R
-
P
-
Bramki
--
1.GKS Grunwald Ruda Śląska
10
23
7
2
1
43:13
awans
2.KS GTV Stadion Śląski II Chorzów
10
22
7
1
2
52:19
3.UKS Szopienice
10
19
6
1
3
58:19
4. MKS Pogoń Ruda Śląska
10
12
4
-
6
39:38
5.LGKS 38 Podlesianka Katowice
10
9
3
-
7
29:44
6. ŚKS Naprzód Lipiny
10
3
1
-
9
8:96
spadek

 
 
IV Liga Okręgowa Trampkarzy (C1 – 2003)
                                           
Mecze
Punkty
-
Z
-
R
-
P
-
Bramki
--
1.GKS Grunwald Ruda Śląska
8
17
5
2
1
24:10
awans
2.SMS II Ruda Śląska
8
11
3
2
3
18:27
3.LKS Unia Kosztowy
8
10
3
1
4
14:16
4. KS Slavia Ruda Śląska
8
9
2
3
3
21:13
5. KS Lechia 06 Mysłowice
8
8
2
2
4
11:22

 
 
V Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych (C2 – 2004)
                                               
Mecze
Punkty
-
Z
-
R
-
P
-
Bramki
--
1.GKS Grunwald Ruda Śląska
14
42
14
-
-
69:25
awans
2.LGKS 38 Podlesianka Katowice
14
31
10
1
3
64:25
3.MKS Siemianowiczanka
14
22
7
1
6
56:36
4.AKS Wyzwolenie Cez Chorzów
14
21
7
-
7
73:43
5. GKS Katowice
14
18
6
-
8
48:47
6. UKS Bonito Murcki
14
16
5
1
8
41:50
7. ŚKS Naprzód Lipiny
14
16
5
1
8
43:46
8. GKS Wawel Wirek
14
0
-
-
14
4:126

 
 
VI Liga Okręgowa Młodzików (D1 – 2005)
                                               
Mecze
Punkty
-
Z
-
R
-
P
-
Bramki
--
1.GKS Grunwald Ruda Śląska
12
34
11
1
-
76:15
awans
2.TS AKS Chorzów
12
22
7
1
4
47:39
3.KS Kamionka
12
12
4
-
8
31:36
4.KS 1. FC Katowice
12
3
1
-
11
13:77

 
 
IV Liga Okręgowa Młodzików Młodszych (D2 – 2006)
                                               
Mecze
Punkty
-
Z
-
R
-
P
-
Bramki
--
1.Ruch Chorzów S.A.
14
35
11
2
1
53:12
awans
2.GKS GieKSa II Katowice S.A.
14
32
10
2
2
51:14
awans
3.LKS Pogoń Imielin
14
26
8
2
4
38:24
4.UKS Sprint Katowice
14
24
8
-
6
59:32
5.KS 1. FC Katowice
14
23
7
2
5
36:17
6.SRS Orlik Ruda Śląska
14
15
5
-
9
20:37
7.GKS Grunwald Ruda Śląska
14
6
2
-
12
28:83
8.UKS Jedność Siemianowice Śląskie
14
3
1
-
13
12:78
spadek

 
 
V Liga Okręgowa Orlików (E1 – 2007)
                                               
Mecze
Punkty
-
Z
-
R
-
P
-
Bramki
--
1.KS Rozwój II Katowice
14
33
11
-
3
87:56
awans
2.GKS GieKSa III Katowice S.A.
14
30
9
2
2
84:35
3.ŚKS Naprzód Lipiny
14
26
8
2
4
74:67
awans
4.KS GTV Stadion Śląski II Chorzów
14
23
7
2
5
61:51
awans
5.UKS Jedność II Siemianowice Śląskie
14
20
6
2
6
54:56
6.GKS Katowice
14
15
4
3
7
61:66
awans
7.GKS Grunwald Ruda Śląska
14
7
2
1
11
38:97
8.MKS Śląsk Świętochłowice
14
6
1
3
10
56:87
spadek

 
 
IV Liga Okręgowa Orlików Młodszych grupa 3 (E2 – 2008)rewanże wiosną
                                       
Mecze
Punkty
-
Z
-
R
-
P
-
Bramki
--
1.AKS Mikołów
11
31
10
1
-
108:29
2.KS Slavia Ruda Śląska
11
30
10
-
1
139:31
3.MKS Pogoń Ruda Śląska
11
22
7
1
3
86:31
4.GKS GieKSa III Katowice S.A.
11
21
7
-
4
65:43
5. GKS Grunwald Ruda Śląska
11
18
6
-
5
64:82
6. SRS Gwiazda Ruda Śląska
11
15
5
-
6
68:65
7. GKS Urania Ruda Śląska
11
14
4
2
5
68:76
8. SRS Orlik II Ruda Śląska
11
13
4
1
6
53:69
9. TP Jastrząb Bielszowice
11
11
3
2
6
60:81
10. GKS Urania II Ruda Śląska
11
8
2
2
7
31:114
11. KS Kamionka
11
7
2
1
8
24:98
12. GKS Wawel Wirek
11
3
1
-
10
36:83

 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016